Geberit, Sigma70 ve Sigma80 ile banyoları teknolojiyle buluşturuyor!

Geberit, Sigma70 ve Sigma80 ile banyoları teknolojiyle buluşturuyor!Banyonuzda fark yaratmak için sadece mobilya değiştirmek yetmez. Fonksiyonelliği ve tasarımlarıyla banyolarda fark yaratan Geberit, Sigma70 ve Sigma80 kumanda kapakları sayesinde banyoları teknoloji ile buluşturuyor.Kumanda kapakları her modern banyonun görünümü ve fonksiyonu açısından büyük öneme sahip. Geberit Sigma70 ve Sigma80 kumanda kapakları modern tarzlarıyla mekana mükemmel ve estetik görünüm getirirken, teknolojik ve fonksiyonel banyolar yaratılmasını sağlıyorlar.

Siz de küçük dokunuşlarla banyonuzda bir farklılık yaratmaya ne dersiniz?


Sürecin başlaması için elinizin dalgası yeterli

Cam yüzeyi ve led ışıklarıyla fark yaratan Sigma 80, dokunmaya gerek kalmadan, sadece elinizin dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor. Siyah ve aynalı cam olmak üzere 2 farklı yüzey seçeneği sunan Sigma80 kumanda kapağı, deşarjı başlatan düğmeler yerine 2 farklı boyda ışık alanına sahip.  5 farklı renk alternatifine sahip led ışıklar sayesinde banyolar renklerin dansıyla buluşuyor.


Mavi, tukuaz, yeşil, fuşya ve turuncu olmak üzere 5 farklı led ışık seçeneği ile her zevke uygun alternatifler sunan Sigma80, dokunmaya gerek kalmadan deşarj özelliği sayesinde hijyen konusunda hassas olan kullanıcıları da tatmin ediyor. Kapak temizliği sırasında geçici olarak tüm fonksiyonlarını kapatan Sigma80,  size daha kolay temizlik imkanı sağlıyor. 


Banyolara ince dokunuş

Geberit’in tabletten ilham alarak tasarladığı ödüllü Sigma70 serisi ise inceliğiyle benzerlerinden ayrılıyor. Duvardan sadece birkaç milimetre uzaklıkta duran ve yüzeyin üzerinde yüzüyor hissi veren, camdan veya paslanmaz çelikten üretilen Sigma70 serisi, tasarımıyla banyolara yeni bir soluk getiriyor. İleri teknoloji ile üretilen seride, elektrik bağlantısı veya pile gerek duymaksızın, yumuşak bir baskıyla harekete geçen servo hidrolik sistem deşarj sürecini başlatıyor. Geberit Sigma70 kumanda kapağı liste fiyatı; 1450 TL – 1680 TL

Geberit Sigma80 kumanda kapağı liste fiyatı; 3650 TL