29 / 03 / 2023

Gen Yapı Saloon Residence projesinde satışlar devam ediyor!

Gen Yapı Saloon Residence projesinde satışlar devam ediyor!

Firma: Gen Yapı

Proje: Saloon Residence

Birçok yönüyle farklı olan Saloon Residence projesi benzersizliği ile beş yıldızlı otel gibi algılanıyor. Tasarımsal özelliği ile ön plana çıkan Saloon Residence projesi farklı ve benzersiz bir yaşam sunuyor.Gen Yapı imzası ile 8.000 metrekare alan üzerinde yükselen proje toplam 22.000 metrekare inşaat alanına sahip. Oto parkın tamamını yer altına çeken ve kapalı olarak tasarlanan projede görüntü kirliliğini önlemeye son derece önem verilmiş durumda…


1+1 2+1 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunan  Saloon Residence  projesinde kat bahçeleri ile bezenmiş görüntüsü, yaşama farklı bir anlam katıyor. En çok bahsedilen ve İstanbul’da benzeri bulunmayan bir simetrik açıya (180 derece bakış açısı) sahip proje iki bloktan oluşuyor. Bunun yanı sıra açık ve kapalı havuzu başta olmak üzere, geniş sosyal alanlara sahip proje de tüm dairelerin ön tarafa bakması ile her katın ve her dairenin açık havuz ve diğer sosyal tesisleri aynı ölçüde görme özelliğine sahip olma yönüyle de projede yaşayanlara oldukça farklı bir hava katıyor.


Projenin izolasyonunda kullanılan özel ses ve gürültü önleyici malzemeler sayesinde yüksek sesle konuşma veya müzik dinlemeden dolayı komşularınızın rahatsız olması söz konusu değil.


Çocuklarınızın bakıcısı bile unutulmamış…

Saloon Residence’ta ayrı üniteler halinde tasarlanan yardımcı odaları sayesinde çocuk bakıcılarının bile özel yaşamlarına ayrı bir alan ayrılmış olması yönüyle de bir ilke imza atmış bulunuyor.


Birçok yönü ile farklı bir yaşam sunan Saloon Residence’ta kalan az sayıdaki dairelerin satışı devam ederken, yaşama hazır olan bu projede ev sahibi olmak son derece avantajlı görünüyor.


Saloon Residence İletişim bilgileri:

Tel :(0216) 540 23 68 • 69

Fax:(0216) 540 23 70

www.saloonresidence.com


projeye sor

Geri Dön