Genç mimarlar Sinpaş Yapı'nın projelerini inceledi!

Genç mimarlar Sinpaş Yapı'nın projelerini inceledi! Genç mimarlar Sinpaş Yapı'nın projelerini inceledi!

Sinpaş Yapı, Altınoran ve Marina Ankara projesinde Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nin öğrencilerini ağırladı. Öğrenciler, projenin detaylarını yerinde inceleme fırsatı buldu.Sinpaş Yapı, yenilikçi özellikleriyle gayrimenkul sektöründe örnek teşkil eden Altınoran ve Marina  Ankara  projesinde geleceğin mimarlarını ağırladı. 


Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nin akademisyen ve öğrencileri, yaşamın başladığı Altınoran'ı gezerek, öğretici ve keyifli bir gün yaşadı. Projenin detaylarını yerinde inceleme fırsatı bulan öğrenciler, Türkiye'de sadece Altınoran'da bulunan sosyal donatılan da hayatlarında ilk kez deneyimleme şansına sahip oldu. 


Vadi manzarasına bakan Skywalk'ta yürüyen öğrenciler, daha sonra teleferikle rekreasyon alanına inerek, Snowland ve macera parkında doyasıya eğlendi. Öğrenciler, hayranlıkla inceledikleri Altınoran'a özel sosyal donatıları keyifle tecrübe etti. 


Öğrenciler daha sonra Başkent'i marina ile tanıştıran Ankara'nın ilk ve tek marina projesi Marina Ankara'yı da yakından inceledi. Örnek daireyi gezen öğrenciler, projeyi çok beğendi.Anayurt