Gesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Gesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Fatih Kaya, Serkan Umudum tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 1 Ağustos 2013 tarihinde Ümraniye içinde kurulduGesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Fatih Kaya, Serkan Umudum tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 1 Ağustos 2013 tarihinde kuruldu. Gesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi içinde Fatih Kaya'nın 10 bin TL'lik ve de Serkan Umudum'un 10 bin liralık hissesi bulunuyor. 


Gesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İnşaat işleri ile ilgili olarak yurt içinde ve yurt dışında bilumum resmi ve özel her nevi inşaat taahhütlerinde bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Gesay İnşaat Mühendislik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Ümraniye, Mehmet Akif Mahallesi, Aziz Bulvarı, Eşref Edip Sokak, No:49/4.