GO Yakıt Antalya'da açıldı!

GO Yakıt Antalya'da açıldı! GO Yakıt Antalya'da açıldı!

Akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası GO, birbiri ardına açılan istasyonları ile tüm Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. GO ayrıcalıklarını, şimdi de Akdeniz Bölgesi'ne taşıdı. Akdeniz’deki ilk GO yakıt istasyonu, bölgenin turizm cenneti Antalya’da

Türkiye’de “Tek çatı altında komple çözümler sunan” yegane kuruluş olan enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz’ın, 52 yıllık tecrübesini ve güvencesini yansıttığı yeni nesil GO yakıt istasyonlarının Akdeniz Bölgesi’ndeki ilk bayisi, Antalya’nın Elmalı İlçesi’nde açıldı. Bölgenin önemli bir turizm yolu olan Finike Caddesi üzerinde yer alan yeni nesil GO yakıt istasyonu, dün düzenlenen törenle hizmete açıldı. İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay ve İpragaz yöneticilerinin yer aldığı, GO bayisi Ceylan Petrol sahibi Ekrem Ceyhan’ın ev sahipliğinde düzenlenen açılış töreni, yerel yöneticiler, iş dünyası ve sektör temsilcilerinin yanı sıra vatandaşların da katılımıyla gerçekleştirildi.

“GO, kısa sürede yolların aranan markası oldu”

GO’nun müşterilerine, yakıt ve hizmet kalitesine, bayilerine verdiği değerlerle Türkiye akaryakıt sektöründe fark yarattığına dikkat çeken İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay, “GO, renklerini yollardan alan özgün tasarımı ile yarattığı farkı; su ve elektrik tasarrufundan geri dönüşüme kadar güçlü çevresel hassasiyetleri, yüksek standartlardaki yakıtları, adil ve kaliteli hizmet anlayışı ile de sürdürüyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bayilerine ‘söz hakkı’ veren özgün dağıtım felsefesi BADO (Bayi Dostu) ile de GO, Türkiye akaryakıt sektöründe gerçek anlamda yeni bir dönem başlattı. Gerek hizmet kalitesi, gerekse yüksek standartlardaki ürünleri ile yeni nesil GO yakıt istasyonları, hem müşterilerimizden, hem de bayilerimizden büyük beğeni topluyor. GO, çok kısa sürede ‘yolların aranan markası’ oldu” dedi.

GO yakıtları; performansı, tasarrufu ve motor ömrünü arttırıyor

Yeni nesil GO yakıt istasyonlarında sunulan ENO serisi yakıtlar ile bir performans yakıtından beklenilen her şey karşılanıyor. ENO serisi benzin ve dizeller; özel geliştirilmiş yakıt katkıları sayesinde, düzenli kullanımda araç motorlarını başarıyla temizliyor. GO’nun ENO serisi yakıtları, katkısız yakıtlara kıyasla; yakıt tüketimini düşürüyor, araç ömrünü uzatıyor, bakım giderlerini azaltıyor ve motor performansını arttırıyor. GO yakıt istasyonlarında; GO ENO 95 ve GO ENO 97 benzin çeşitlerinin yanı sıra GO ENO euro diesel ile GO diesel akaryakıt alternatifleri sunuluyor. 

Bilinen yüksek kalitesi ile İpragaz Otogaz, GO yakıt istasyonlarında

Türkiye’de ilk LPG dolum tesisini kuran, ilk resmi otogaz istasyonunu açan İpragaz’ın 50 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikim ile geliştirilen İpragaz Otogaz; GO yakıt istasyonlarında müşterilerinin yüksek performanslı ve ekonomik ürün talebini tam anlamıyla karşılıyor. Tüm zorlu hava koşullarında dahi yüksek performans sunan, motorun ömrünü uzatan İpragaz Otogaz, aynı zamanda vuruntusuz ve titreşimsiz çalışma da sağlıyor. Hızla buharlaşarak gaza geçme süresini kısaltan, rampalarda çekiş gücünü arttıran İpragaz Otogaz, kullanıcılarına ekonomik, güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi sunuyor.

Mobil 1 de, GO yakıt istasyonlarında müşterileri ile buluşuyor

Dünyanın sentetik yağ üretiminde teknoloji lideri ve en prestijli markası Mobil 1 de, GO yakıt istasyonlarında, müşterileri ile buluşuyor. Geleneksel motor yağlarının ötesinde yüksek performans sunan ‘aşınma önleme’ teknolojisini içeren Mobil 1, otomobil üreticilerinin en katı standartlarını dahi karşılıyor; en zor koşullarda bile motor aşınmasına karşı üstün koruma sağlıyor. Kritik motor parçalarını korumak için aşırı sıcaklıklarda hızla akan Mobil 1, performansını en üst düzeye çıkardığı motorun ömrünü de uzatıyor. 

Trafikteki tüm ihtiyaçlarınız ve konforlu bir mola için; GO Market 

Trafikte kolay, keyifli alışveriş ve konfor için tüm detaylarıyla GO Market, işlevsel iç planlaması ve etkileyici dış mimarisi ile GO’nun yeni nesil yakıt istasyonlarında yerini aldı. GO Market’te Türkiye ve dünyadan seçkin markalar, ideal ürün yerleşimi ve tazelik garantisi ile sunuluyor. GO Market’te yer alan tuvaletler de; hem su ve enerji tasarruflu ekipmanlarla donatılmış, hem de kolay temizlenebilir, bakteri üretmeyen tasarımlara sahip. Üstelik Türkiye’de ilk kez GO yakıt istasyonlarında standart olarak yer alan özel “aile tuvaletleri” ile de; çocuklu ailelere büyük rahatlık sağlanıyor.