Gökçeada'da satacak gayrimenkul kalmadı!

Gökçeada'da satacak gayrimenkul kalmadı! Gökçeada'da satacak gayrimenkul kalmadı!

Gökçeada halkı ve esnafıyla bir araya gelen AK Parti Gökçeada Belediye Başkan Adayı Muzaffer Dağlar, gayrimenkulleri bir bir satmakla yürütülmeye çalışılan bir Belediyeciliğin çok yakın zamanda iflas edeceğini anlattı.

AK Parti Gökçeada Belediye Başkan Adayı Muzaffer Dağlar, AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nın ardından “Sevdamız Gökçeada” diyerek Gökçeada ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Çanakkale Haber Gazetesi'nde yer alan habere göre, ada halkının yanı sıra esnaflarla da bir araya gelen Muzaffer Dağlar, ilçedeki tüm sorunları çözüme kavuşturmak için çaba sarf edeceğini anlattı. Gökçeada için el birliği ile çalışacaklarını söyleyen Dağlar; “Sevdamız Gökçeada diyerek yola çıktık. Ahdimiz var çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” diye konuştu.

Ziyaretlerinin ardından ada sakinlerine hitap eden Dağlar; “Değerli Gökçeada’lı hemşehrilerim içinizden çıkmış ve gelecek planlarını artık Gökçeada da yapan bir birey olarak, yıllarca yaşadığımız ve kangren olmuş sorunların çözümü için veya ihtiyaç duyduğumuz gerekliliklerin adamızda da olması için, iktidarın namzeti olarak aranızdayım. Herkesin siyasi görüşüne saygı duyan bir anlayışla, asla diklenmeden, çirkinleşmeden, hiç kimsenin kişilik haklarına zarar verecek herhangi bir söylemde bulunmadan, daha yaşanılası bir Gökçeada hayalinin iktidar belediyesi olmaktan geçtiğini ve “eldeki gayrimenkulleri bir bir satmak”la yürütülmeye çalışılan bir Belediyeciliğin çok yakın zamanda iflas edeceğini zira artık satacak gayrimenkul bile kalmadığını bıkmadan usanmadan her ortamda sizlere anlatacağım. Diyorum ki; kaybedilmiş bir 5 senenin üstüne, yeni bir 5 sene daha koymamak için gelin birlik olalım... Senin Şehrin. Senin Geleceğin. Şimdi!” dedi.