Göktürk Doğa Teras Evleri satılık!

Göktürk Doğa Teras Evleri satılık! Göktürk Doğa Teras Evleri satılık!

Firma: Ena Gayrimenkul

Proje: Doğa Teras Evleri

Ena Gayrimenkul timzasıyla yükselen Göktürk Doğa Teras Evleri satılık konutları stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.Doğa Teras Evleri projesi İstanbul Avrupa yakası Kemerburgaz Göktürk bölgesinde konumlandırılıyor.  Doğa Teras Evleri  Göktürk satılık daire bilgisine dair tüm detaylar haberimizde bulunuyor.

Ena Gayrimenkul Doğa Teras Evleri teslim tarihi bilgisine göre konut teslimleri hemen gerçekleşiyor. Doğa Teras Evleri satılık konutları stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Daire büyüklüklerinin 48 metrekareden başladığı Doğa Teras Evleri 7 katlı 2 bloktan meydana geliyor.

Ena Gayrimenkul Doğa Teras Evleri vaziyet planı kapsamında  63 konuta yer veriliyor. 1,810 metrekare alana sahip olan proje içerisinde oyun salonu, çocuklar için açık-kapalı oyun alanları, 24 saat güvenlik hizmetleri, yüzme havuzu, pilates ve yoga salonu, fitness center, sauna, cafe-bar ve soyunma odaları mevcut.

Göktürk Doğa Teras Evleri satılık daire fiyatları ;

Göktürk Doğa Teras Evleri satılık daire fiyatları 300 bin liradan başlıyor. Göktürk Doğa Teras Evleri satılık konutları 1 milyon 400 bin liraya kadar yükseliyor.

Doğa Teras Evleri adres : Belediye Cad. İde İş Merkezi No:13/16 Göktürk Beldesi / Kemerburgaz / İST.

Doğa Teras Evleri iletişim :
Telefon: 0212 322 26 26
Web Adresi: www.enagayrimenkul.com
Çiğdem ALKAN/Emlakkulisi.com


projeye sor