Göl Panorama Evleri'nde 207 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Göl Panorama Evleri'nde 207 bin TL'den başlayan fiyatlarla!


İstanbul'un hızlı gelişen bölgelerinden Bahçeşehir ve çevresinin en büyük projesi olarak öne çıkan Göl Panorama Evleri'nde avantajlı ödeme planlarının sunulduğu cazip bir kampanya dönemi başlatıldı.


İstanbul'un hızlı gelişen bölgelerinden Bahçeşehir ve çevresinin en büyük projesi olarak öne çıkan Göl Panorama Evleri'nde avantajlı ödeme planlarının sunulduğu cazip bir kampanya dönemi başlatıldı. 


TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-Ma İnşaat tarafından inşasına devam edilen projenin kısa bir süre devam edecek kampanyası kapsamında; kişiye özel oluşturulan ödeme planlarına ek olarak 60 aya kadar 0 faizle* daire sahibi olma imkanı bulunuyor. Göl Panorama Evleri; ödeme avantajlarıyla 'kira derdinden kurtulup", 'evsahibi olmak isteyenlere' büyük fırsatlar sunuluyor. Projede; 207 bin TEden, 763 bin TEye varan fiyat aralıklarıyla; minimum 69,54 metrekarelik 1 + 1'den, maksimum 240 metrekareye 4+ l'e uzanan daire seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Küçükçekmece Gölü'ne hakim eşsiz konumuyla dikkat çeken proje, 1.431 konut, 40 adet bağımsız ticari ünite ve 300 metre uzunluğundaki cadde mağazasıyla bölgenin yeni merkezini oluşturuyor. 530 MİLYON LİRALIK DEV YATIRIM Göl Panorama Evleri'nde geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip olan dairelerde; 186 bin TE.'den başlayan fiyatlarla, çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor. 60 aylık vadeye, yüzde 0 faizle*, kolayca ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sağlanıyor. Bahçeşehir'in hemen karşısında konumlanan, 1431 konuttan oluşan, Göl Panorama Evleri, 530 milyon liralık yatırım değeriyle ön plana çıkıyor. 


7.000 METREKARELİK ALIŞVERİŞ CADDESİ 

Göl Panorama Evleri, 95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılıyor. TEM otoyolu boyunca, 7.000 metrekare üzerine kurulu, 40 bağımsız ticari üniteden oluşuyor. 300 metrelik alış veriş caddesiyle, Göl Panorama Evleri şık dükkân ve mağazalarıyla yatırımcının tüm standartlarını yansıtıyor. Uzun zamandır projeyi heyecanla bekleyen yerli ve vabancı yatırımcı konutlara yoğun ilgi gösteriyor. 


YEŞİL ALANLARIYLA ÇOCUKLU AİLELERİN TERCİHİ 

İstanbul'un en planlı merkezi Bahçeşehir'e inşa edilen proje, yüzde 83'ü tamamen yeşil alana ayrılarak, 'doğal yaşam merkezi' haline geliyor. Göl Panorama Evleri; doğayı doyasıya yaşamak isteyenler için çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş alanları, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanlarıyla dikkat çekiyor. 


Büyükçekmece Gazetesi Göl Panorama Evleri iletişim

Telefon: 444 05 40

Web: www.golpanoramaevleri.com