05 / 07 / 2022

Göl Panorama Evleri nerede

Göl Panorama Evleri nerede

Emlak Konut GYO tarafından yürütülen 20 yıl vade kampanyası bugün başladı. Emlak Konut kampanyasında Göl Panorama Evleri de var...

Göl Panorama Evleri satılık daire fiyatları!

Be–Ma İnşaat’ın TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bahçeşehir’in karşısında konumlandırdığı Göl Panorama Evleri, yatırım açısından avantajlı bir noktada.

Bahçeşehir Göl Panorama satılık daire!

Bahçeşehir Göl Panorama satılık daire fiyatları 241 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Satış süreci devam eden projede yer alan dairelerin alanları 69 metrekareden başlıyor, 240 metrekare kadar yükseliyor.

Göl Panorama Rezidans!

İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de hayata geçirilen Göl Panorama Rezidans projesinde 1.431 adet daire ve 40 ticari alan bulunuyor. Proje 95 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Göl Panorama satış ofisi iletişim!

Be-Ma İnşaat imzası ile yükselen Göl Panorama Evleri'nde yer alan dairelerin alanları 69 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Göl Panorama satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Bahçeşehir'in yeni yüzü Göl Panorama Evleri!

Bahçeşehir'in yeni yüzü Göl Panorama Evleri, Emlak Konut GYO güvencesiyle Be - Ma İnşaat tarafından, 95 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Projede taksitler 1.345 TL'den başlıyor.

Göl Panorama Evleri'nde 186 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-ma İnşaat tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Göl Panorama Evleri'nde cazip oranlarda tutulan fiyatlar ve alternatif ödeme planları devam ediyor. Proje yatırım değeriyle öne çıkıyor.

Göl Panorama Evleri kroki!

Göl Panorama Evleri kroki görseli haberimizde yer alıyor. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilecek projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer alıyor.

Kararlıyız ev sahibi yapacağız!

"Kararlıyız ev sahibi yapacağız" sloganıyla tanıtılan Göl Panorama Evleri'nde daireler 207 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilecek projede 1.431 daire ve 40 ticari birim yer alıyor.

Göl Panorama Bahçeşehir'de 107 bin liraya! 60 ay 0 faiz!

Göl Panorama konut fiyatları 207 bin TL ile 763 bin TL arasında değişiyor. 60 ay vade farksız taksit yapılabilen projede 1.431 tane daire ve 40 tane ticari birim yer alıyor.

Göl Panorama Evleri'nde 207 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul'un hızlı gelişen bölgelerinden Bahçeşehir ve çevresinin en büyük projesi olarak öne çıkan Göl Panorama Evleri'nde avantajlı ödeme planlarının sunulduğu cazip bir kampanya dönemi başlatıldı.

Göl Panorama Evleri'nde 60 ay vade! Faiz yok!

Bema İnşaat imzasıyla İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Göl Panorama Evleri projesinde fiyatlar 207 bin TL'den başlıyor. Projede sıfır faizle 60 aya kadar vadelendirme yapılıyor...

Göl Panorama Evleri kampanya!

Göl Panorama Evleri projesi 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. 530 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projede satışlar devam ediyor. İşte Göl Panorama Evleri kampanya detayları...

Göl Panorama Evleri'nde cazip kampanya! 60 ay sıfır faiz!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-ma İnşaat tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Göl Panorama Evleri'nde cazip bir kampanya başlatıldı. 60 aya sıfır faizle daire sahibi olma imkânı sunulan projede, avantajlı ödeme planları da bulunuyor...

Göl Panorama Evleri'nde 60 ay 0 faiz!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-ma İnşaat tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Göl Panorama Evleri'nde cazip bir kampanya başlatıldı. 60 aya sıfır faizle daire sahibi olma imkânı sunulan projede, avantajlı ödeme planları da bulunuyor.

Göl Panorama Evleri'nde 186 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-ma İnşaat tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Göl Panorama Evleri'nde cazip oranlarda tutulan fiyatlar ve alternatif ödeme planları devam ediyor. Proje yatırım değeriyle öne çıkıyor.

Bahçeşehir Göl Panorama Evleri'nde 186 bin TL'ye! 1.345 TL taksitle!

Bahçeşehir Göl Panorama Evleri'nde yer alan daire seçeneklerinin fiyatları 186 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bahçeşehir Göl Panorama Evleri kapsamında taksitler ise 1.345 TL'den başlıyor...

Bahçeşehir Göl Panorama Evleri'nde 186 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Bahçeşehir Göl Panorama Evleri projesinde toplam 1431 konut yer alıyor. Projede konutların yanı sıra 41 adet dükkan bulunuyor. Göl Panorama Evleri'nde fiyatlar 186 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Göl Panorama Evleri ödeme seçenekleri!

Göl Panorama Evleri ödeme seçenekleri tüm detaylarıyla haberimizde yer alıyor. Daire fiyatlarının 207 bin TL ile 763 bin TL arasında değişiyor. Projede teslimler 2016 yılında gerçekleşecek.

Göl Panorama Evleri kroki!

Göl Panorama Evleri kroki görseli haberimizde yer alıyor. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilecek projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer alıyor.

Göl Panorama Evleri'nde banka yok, faiz yok!

Dairelerin; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandığı Göl Panorama Evleri projesi, İstanbul Avrupa yakası Başakşehir-Bahçeşehir bölgesinde inşa ediliyor...

Göl Panorama Evleri Bahçeşehir'de 1.345 TL taksitle! Yüzde 5 peşinatla!

Göl Panorama Evleri Bahçeşehir projesi kapsamında yer alan daireler için taksitler 1.345 TL'den başlangıç gösteriyor. Fiyatların 186 bin TL'den başladığı projede yüzde 5 peşinatla ödemeler yapılıyor.

Göl Panorama Evleri'nde 207 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul'un hızlı gelişen bölgelerinden Bahçeşehir ve çevresinin en büyük projesi olarak öne çıkan Göl Panorama Evleri'nde avantajlı ödeme planlarının sunulduğu cazip bir kampanya dönemi başlatıldı.

Göl Panorama Evleri iletişim!

Konut fiyatlarının 207 bin TL'den başladığı Göl Panorama Bahçeşehir projesinde yüzde 25 peşinat ödendiğinde yüzde 15 ara ödeme yapılıyor. Geri kalan tutar 60 aya kadar faizsiz vadelendiriliyor. İşte Göl Panorama Evleri iletişim bilgileri...

Göl Panorama Evleri nerede inşa ediliyor?

Göl Panorama Evleri nerede inşa ediliyor sorusuna İstanbul Avrupa yakası Başakşehir-Bahçeşehir bölgesinde yanıtı veriliyor. Projede yüzde 50 peşinatla firma bünyesinde sıfır faizle 36 aya kadar taksitlendirme yapılıyor...

Göl Panorama Evleri adres bilgileri!

Bema İnşaat projesi olarak hayata geçirilen Göl Panorama Bahçeşehir projesi, toplam 95 bin metrekare alan üzerinde yaşma geçiriliyor. Göl Panorama Evleri adres bilgileri şöyle...

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri projesi!

Bema İnşaat Göl Panorama Evleri projesi, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tiplerinden meydana geliyor. Bema İnşaat imzası taşıyan proje toplam 95 bin metrekare alana sahip...

Göl Panorama Evleri Bahçeşehir fiyatlar!

Firma bünyesinde 60 aya kadar vade farksız taksitlendirme yapılan Göl Panorama Evleri Bahçeşehir fiyatlar 207 bin TL'den başlayarak değişiyor. Proje, 1.431 tane daire ve 40 tane ticari birimden meydana geliyor...

Göl Panorama Evleri nerede Haberi

Göl Panorama Evleri nerede

Göl Panorama Projesi'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunurken konutların büyüklükleri, 69 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor.


BeMa İnşaat tarafından Emlak Konut garantörlüğünde inşa edilen Göl Panorama Evleri, İstanbul Avcılar'da yer alıyor. Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu'nun yanında, E-5 Otoyolu'na 5 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 13 kilometre mesafede konumlanmış durumda.  


300 bin metrekarelik inşaat alanında yükselen Göl Panorama Evleri bünyesinde, 1.431 daire ve 40 dükkkanın yanı sıra çocuk oyun alanları, spor alanları, güneşlenme terasları, yürüyüş yolları, sauna, fitness, yüzme havuzu gibi sosyal alanları da bulunuyor.


Emlak Konut kampanyasında Göl Panorama Evleri!

Göl Panorama Evleri'nin fiyatları 410 bin liradan başlayarak değişiyor. Emlak Konut 20 yıl vade kampanyasıyla güncellenen fiyatlar ve teslim tarihleri ise henüz belirlenmedi. 


Tel: 444 05 40

Web: