09 / 08 / 2022

Gölbaşı semti asfaltlanıyor!

Gölbaşı semti asfaltlanıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ağırnas Bölgesi, Gölbaşı semtinde yer alan yollarda genişletme ve düzenleme çalışmasını tamamladıklarını 1 cadde ile 5 sokakta yoğun bir asfaltlama çalışması gerçekleştirdiklerini bildirdiMelikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ağırnas Bölgesi, Gölbaşı semtinde yer alan yollarda genişletme ve düzenleme çalışmasını tamamladıklarım 1 cadde üe 5 sokakta yoğun bir asfaltlama çalışması gerçekleştirdiklerini büdirdi. 

Çevresi ve Doğası üe uyumlu çalışmalar Yol genişletme ve düzenleme çalışması yaptıklarım ve bu çalışma ile 1 cadde ve 5 sokak üe bunlara bağlantılı yollarda asfalt çalışmasını tamamladıklarını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, 1 cadde üe 5 sokak ve bunlara bağlantılı yollarda 5 bin ton alt yapı malzemesi üe 2.500 ton asfalt kullamldığını belirtti. 

Yapüan çalışmaların semt halkına hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu üe ügili olarak şunları söyledi Melikgazili olmanın farklılığı "Ağırnas Bölgesi, Gölbaşı semtinde güvenli ve seri bir ulaşım için öncelikle imar planında yer alan cadde ve sokaklar açıldı. Gölbaşı çevresi ile ve doğası ile uyumlu çalışmalar başlatılmıştır. Bu semte yer alan 1 cadde üe 5 sokak ve bunlara bağlantüı tüm yollarda alt yapı çalışmasını gerçekleştirdik. Asfalüama çalışmasını da tamamladık. 

Yol genişletme ve çevre düzenleme sonrası Gölbaşı Semtinin tüm yollan asfaltlandı. Semt halkına hayırlı olsun. Gölbaşı semtinde geçen hafta Cuma günü halk günü yapmıştık. Bu halk gününde öğrencüere ekmek arası döner ve vatandaşlara aşure ikramında bulunmuştuk. Bu ziyarette Gölbaşı Halkı bizden yollarının kış ayı gelmeden yağmur ve çamurdan kurtulmak istediklerini belirttiler. Bizde hafta sonu planlı bir çalışma ile Gölbaşında 2.500 ton asfalt kullanarak isteklerini yerine getirdik. Çamurdan kurtuldular. Hayırlı olsun dedi." dedi.(İHA) Gölbaşı Mahalle Halkı ile Mahalle Muhtarı Muharrem Uzun, "Biz istedik 2 iki gün içiııde asfaltsız yolumuz kalmadı. Bu kadar kısa bir zamanda yapüacağını ummuyorduk. Melikgazili olmanın farklüığı bizde yaşadık. Başkan Dr. Büyükkkıhç'a teşekkür ediyoruz" dediler. 


Ülker Kayseri