Gölbaşı TOKİ Konutları'na 5 yıldızlı proje geliyor!

Gölbaşı TOKİ Konutları'na 5 yıldızlı proje geliyor! Gölbaşı TOKİ Konutları'na 5 yıldızlı proje geliyor!

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Gölbaşı konutlarında yaşayan kadınlar ile kahvaltıda buluştu ve 5 yıldızlı spor ve kültür merkezi projesinin müjdesini verdi...
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Gölbaşı konutlarında yaşayan kadınlar ile kahvaltıda buluştu ve 5 yıldızlı spor ve kültür merkezi projesinin müjdesini verdi. 


Gölbaşı Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi'nde kahvaltılı toplantıda  TOKİ  Konutları'nda yaşayan kadınların istek ve önerilerini dinleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, TOKİ Konutları'nın en büyük eksiği olan spor ve kültür merkezinin yeni dönemin ilk prestij projelerinden biri olacağını açıkladı. Gölbaşı Belediyesi tarafından yapılacak olan tesiste bay ve bayanlar için 700 metrekarelik iki ayrı yüzme havuzu bulunacağını açıklayan Başkan Odabaşı, projenin hazır olduğunu ve en kısa sürede yapılacağını bildirdi. 


Başkan Odabaşı, projenin ayrıntılarını da açıklayarak şunları söyledi: "Bu prestij projemiz, beş katlı olarak yaklaşık 7.000 metrekare bir alanı kapsayacak ve çok yönlü olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Tesiste havuzların yanı sıra soyunma odaları, duş alanları, bayanlar için fitnes salonu, erkekler için fitnes salonu, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, bayanlar lokali, gençlik merkezi, kafeterya, alışveriş alanları, çok amaçlı salonlar, konferans salonu, düğün salonu, mutfak, açık teras ve alışveriş alanları bulunacak."


Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı'nın açıkladığı prestij proje TOKİ Konutları kadınlarında büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar, Belediye'nin yapmış olduğu hizmetlerden çok memnun olduklarını ifade ederek, Odabaşı'na teşekkür etti.


Kırıkhan Olay