Golfkent'te son daireler satışta!

Golfkent'te son daireler satışta! Golfkent'te son daireler satışta!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından TURYAP'ın emlak geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent'in klasik dönem mimarisi ile tasarlanan 1.etap satışları devam ediyor. İşte ayrıntılar...Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından TURYAP'ın emlak geliştirme ve yatırım projesi  Ankara  Golfkent'in klasik dönem mimarisi ile tasarlanan 1. etap satışları devam ediyor. 


Ankara Golfkent, uluslar arası standartlara uygun golf sahası, yaya ulaşımını öne çıkaran kentsel tasarımı, hobilerin geliştirebileceği sosyal alanlarıyla huzurlu bir hayat alanı sunuyor. Modern mimari çizgisinde tasarlanan projenin 2. etabında 50 metrekare ile 300 metrekare aralığında değişen 1 + 1,2+1,3+1,4+1,5+1 olmak üzere yaklaşık 2.640 konut ve villa, 9 delikli golf sahası bulunuyor. 


Konumu ve Önemi itibariyle yepyeni bir hayat biçimini amaç edinen proje, başşehrin yatırım ve cazibe merkezi olmayı hedefliyor. 


Daire fiyatlarının 350 bin TL, villaların ise 700 bin TL'den başladığı 1. etabın projesinin klasik dönem mimarisiyle tasarlanmış ve yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Yeni Asya