Göztepe, Türkerler Holding ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Göztepe, Türkerler Holding ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Türkiye'de inşaat ve enerji sektöründeki yatırımlarla adından söz ettiren Türkerler Holding, Göztepe ile 4. kez sponsorluk anlaşması imzaladı


Türkiye'de inşaat ve enerji sektöründe bir çok yatırıma imza atan Türkerler Holding, Göztepe Kulübü ile 4. kez sponsorluk anlaşması imzaladı. 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Türkerler Holding'in Halkapınar'daki Mahall Bomonti  İzmir  projesinin tanıtım ofisinde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, Göztepe Kulübü ile 3 sene önce ilk sponsorluk anlaşmasını imzaladıklarını söyledi.

Göztepe, Türkerler Holding ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

"3 yıllık danışmayı 4. yılla taçlandırıyoruz. Göztepe'nin başarısından eminim." diye konuşan Türker, "Göztepe'nin başında geçmişi başarılarla dolu bir kardeşim var. Akıllı, pratik zekalı, vizyoner bir iş insanı. İş hayatındaki becerilerini Göztepe'ye de aşıladı. İzmir'in gururu olan bu takımı çok iyi yerlere taşıdı. Bu başarıda teknik adamlar, futbolcular ve Göztepeli taraftarların etkisi çok büyük. 2020 Ocak ayında Göztepe ve İzmir bambaşka bir heyecanı daha yaşayacak. Yeni stadyum. Bu yeni stat, hem değerli oyunculara hem motivasyon olacak, hem de İzmir'e çok yakışacak." dedi.

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil de Türkerler Grubuyla gönülden bir işbirliği yapıldığını dile getirerek, hedeflerinin birden fazla İzmir kulübünün süper ligde oynaması olduğunu söyledi.

Göztepe, Türkerler Holding ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Bu sene yeni stada kavuşacaklarını da söyleyen Sepil, şu şekilde konuştu:

"Nihayet evimize kavuşuyoruz. 95 yıllık bir Göztepe'nin maalesef evi yoktu. 2. yarının ilk maçında biz evimize dönüyoruz. Burası bir stat değil. Burası bir yaşam merkezi. İleride İzmir deyince Mahall'in yaptığı güzel bina ve bizim stadımız gelecek. İçinde müzeler, birçok sosyal alanı içinde barındıran bir tesis yapıyoruz. 12 bin metrekarelik bir taraftar meydanımız var. Türkerler Grubuna bu 4. yıldaki iş birliğimiz için teşekkür ediyorum. Bu iş birliğinin ileride de devam etmesini gönülden diliyorum. Türkerler ve Göztepe birlikte düşünülen, birlikte koşan marka haline geldi."

Bir gazetecinin, "İstediğiniz gibi başlayamadınız bu sezona. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna ise Sepil, "Geçen sezonu da istediğimiz gibi geçiremedik. Düşmememiz iyi oldu. Futbolda bu oluyor. Bazen takım olamıyorsunuz. Yolumuz uzun. Daha çok maçımız var. Göztepe yeni stadına geçtiğinde ekstra avantaj olacak." cevabını verdi. 

Konuşmalardan sonra Türker ve Sepil 4. kez sponsorluk anlaşmasını imzaladı. 

Göztepe sezon sonuna kadar Süper Lig, Türkiye Kupası ve özel karşılaşmalarda, formaların göğüs kısmında "Türkerler", şortta ise "Mahall Bomonti İzmir" logoları ile sahaya çıkacak.