25 / 09 / 2022

Grohe WaterColours Bahar Koleksiyonu'nu tanıttı!

Grohe WaterColours Bahar Koleksiyonu'nu tanıttı!

Grohe WaterColours Bahar Koleksiyonu 'nu tanıttı, WaterColours Bahar Koleksiyonu altı cazip rengi ile banyosunu yenilemek isteyenlere kolay ve hızlı çözümler sunuyor, Grohe Rainshower banyoları tamamlıyor...

Grohe Rainshower WaterColours Bahar Koleksiyonu altı cazip rengi ile banyosunu yenilemek isteyenlere kolay ve hızlı çözümler sağlıyor.


Grohe Rainshower WaterColours Bahar Koleksiyonu altı cazip rengi ile banyosunu yenilemek isteyenlere kolay ve hızlı çözümler sunuyor. Hale şeklindeki ödüllü tasarımıyla büyük beğeni toplayan Rainshower Icon modelinin daha geliştirildiği bu tasarım estetik ve mühendisliği birarada sunuyor.


Grohe DreamSpray teknolojisi Rain akış seçeneği ile duş yapma keyfini su tasarrufu ile buluşturuyor.  GROHE Rainshower WaterColours Natural Collection el duşları, ortasındaki açıklığa rağmen yağmura benzer su akışı sayesinde ciltte yumuşacık su zerreleri dokunuşu hissedilmesini sağlıyor.


Rahat ve keyifli bir duş için, SmartRain akış seçeneği ile krom gövdesindeki  EcoButton tarafından su tüketimini yüzde 40 oranında azaltırken rahatlık ve kolaylıktan da ödün vermiyor. Bu buton sayesinde isterseniz su akışını duş esnasında azaltabilir, saç yıkama gibi daha fazla su akışı gerektiren durumlarda artırabilirsiniz. Üründeki GROHE EcoJoy® teknolojisi ile su tüketimi dakikada 9,4 litreye kadar indirilebiliyor.


GROHE Rainshower’ın tasarımı ile ödül alan el duşları doğal çizgileriyle günümüzün modern mimarları ve iç tasarımcıları tarafından oluşturulan banyoları tamamlıyor.
Geri Dön