17 / 08 / 2022

Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulü bugün satışta!

Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulü bugün satışta!

Turyap 2018’in ilk gayrimenkul açık artırmasını bugün gerçekleştirecek. Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulü bugün satışa çıkarılıyor. TURYAP tarafından bugün gerçekleştirilecek olan açık artırma ile Gül İnşaatın mülkiyetindeki 212 konut, villa, mağaza ve ticari birim satışa sunuluyor.

 

Hemen teslim ve temen tapu fırsatının sunulduğu Gül İnşaat gayrimenkulleri için emlak takas sistemi ile ödeme gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca gayrimenkuller için yüzde 20 peşinat ödediğinde, 36 ay vade imkanı da sağlanıyor. 

 

Satışa konu olan gayrimenkuller; Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres bölgelerinde 10 farklı projede yer alıyor. Gül İnşaat'ın satışa sunduğu iş yerlerinin fiyatları 75 bin TL'den, konutların fiyatları ise 198 bin TL'den başlıyor.

 

Gül İnşaat'ın açık artırma ihalesi, Turyap aracılığı ile bugün saat 12:00'de gerçekleştirecek. Müzayede, Double Tree By Hilton'da yapılacak. İnternet üzerinden teklif vermek isteyenler açık artırmayı www.turyap.com.tr adresinden takip edebilecek.

 

Satışa sunulan gayrimenkullerin yer aldığı projeler:
1- Kalekent
2- Vista Konakları
3- Nursan Konakları
4- Kübist
5- Beycity AVM
6- Pelikan Hill,
7- Ataköy Suit
8- Gülpark Suit
9- Sefaköy Özgür Rezidans
10- Gül Proje Express

 


Öznur YASLI / Emlakkulisi.com