Gülşen, Zorlu Center’daki iki dairesini 1,5 milyon dolara sattı!

Gülşen, Zorlu Center’daki iki dairesini 1,5 milyon dolara sattı!Başarılı şarkıcı Gülşen, Zincirlikuyu Zorlu Center'da yer alan iki dairesini 1,5 milyon dolara sattı.


Konserden konsere koşan başarılı şarkıcı Gülşen, Zincirlikuyu Zorlu Center'da yer alan iki dairesini 1,5 milyon dolara sattı.

Hürriyet yazarlarından Mehmet Üstündağ bugünkü köşesinde geçen sene Barselona’dan ev alan başarılı şarkıcı Gülşen'in mega kent İstanbul’daki evini kiraya vererek, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sürecini ailesiyle birlikte İspanya’da geçireceğini yazdı.

Gülşen, Zorlu Center’daki iki dairesini 1,5 milyon dolara sattı!

Mehmet Üstündağ'ın yazısından öne çıkan satırbaşları şu şekilde:  "Evet Gülşen, Zorlu Center’dan yeni bir ev aldı. Ancak şarkıcı, burada sahibi olduğu iki ayrı 1+1 stüdyo dairesini satarak, 180 metrekarelik daha büyük bir daire aldı. Oğlu Azur Benan doğmadan önce eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte 1+1’de yaşayan Gülşen, anne olduktan sonra öncelikleri değiştiğinden daha büyük bir eve geçmek istemiş. İki küçük dairesini 1,5 milyon dolara satan şarkıcı, bu parayı yeni evine yatırmış"

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Londra'ya taşınıyor!