Gültepe 3. Etap'ta anahtar teslimi gerçekleşti!

Gültepe 3. Etap'ta anahtar teslimi gerçekleşti!Ankara Altındağ'da yer alan Gültepe 3. Etap Toplu Konutları (TOKİ)'nda hak sahipleri yeni evlerine kavuştu. 185 dairenin anahtar teslimi Altındağ Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü'nde gerçekleşti.


Altındağlı vatandaşlar, Ramazan Bayramı'na kısa bir süre kala çifte mutluluk yaşadı. 500 yakın gecekondunun yıkılmasıyla kurulan Gültepe 3. Etap TOK.İ, yeni sahiplerine kapılarını açtı. Yaklaşık 76 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Gültepe 3. Etap TOKİ'de tam 185 aile yeni bir hayata merhaba dedi. 

19 blok ve 894 daireden oluşan Gültepe 3. Etap TOKİ'lerin 3+1 ve 2+1 modern evleri büyük beğeni topladı. 

Altındağlılar çok mutlu Gültepe 3. Etap TOKİ'den anahtarına kavuşan Halis Bayramhaıı. Altındağ'daki değişime değindi. Başkan Veysel Tiryaki ile Altındağ'ın daha modern bir hale geldiği söyleyen Bayramhaıı, bölgede kentsel dönüşümün devam etmesi gerektiğini vurguladı. 


Bayramhan, yeni evine kavuştuğu için çok mutlu olduğunu belirterek sözlerine şöyle son verdi: "Ankara'da kentsel dönüşüm deyince akıllara ilk gelen isim Başkan Veysel Tiryaki' d i r. Bu dönüşüm projeleri hem Altındağ için hem de Altındağlılar için hayırlı oluyor." Bir diğer hak sahibi Erdal Sarıkaya ise Altındağ Belediyesi'niıı gecekondu bölgelerinde gerçekleştirdiği başarılı toplu konut projeleriyle ilçenin bambaşka bir görünüme kavuştuğunu aktardı. Sarıkaya. kentsel dönüşüm projeleriyle Altındağ'ın her geçen gün daha fazla değer kazandığını sözlerine ekleyerek dönüşümün artık vatandaş tarafından istendiğine dikkat çekti. Uzun zamandır bugünün hayalini kuran Sarıkaya: "Her zaman yanımızda olan ve bizden desteğini esirgemeyen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki sayesinde yeni evimize kavuştuk" dedi. 


Ticari Hayat