216 Residence nerede

216 Residence nerede

Dairelerin 6 Haziran 2014 tarihinde (yarın) gerçekleşecek olan lansman sonrası satışa çıkacağı 216 Residence satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi...

216 Residence iletişim!

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerinden meydana gelen 216 Residence iletişim bilgileri için haberimizi inceleyebilirsiniz. Prjede, ön talep sürecine devam ediliyor...

216 Residence nerede?

216 Yapı imzasıyla yükselen 216 Residence nerede sorusunun yanıtı için haberimizi incelemeniz yeterli. Lansmanı 6 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan projede toplam 123 adet daire yer alıyor...

Mavera Residence nerede? 

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığı ile inşa edilecek olan Mavera Residence projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Peki Mavera Residence nerede? 

Mynar Life Residence nerede?

Mynar Life Residence projesi 74 konut 1 ticari alandan meydana geliyor. Peki Mynar Life Residence nerede hayata geçiriliyor?

Fuzul Başak City Residence nerede?

Yarın ön satışa çıkacak olan Başakcity Boutique projesi Fuzul Grup tarafından hayata geçirildi. Peki Fuzul Başak City Residence nerede?

Ulus Belvedere Residence nerede? İşte lokasyon!

Beşiktaş Ulus'ta inşa edilecek olan Ulus Belvedere Residence projesinin  350 milyon dolara mal olması öngörülüyor. Peki Ulus Belvedere Residence nerede? İşte lokasyon!

Bivalvia Residence nerede?

Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu Bivalvia Residence Biva Mimarlık imzasıyla inşa ediliyor. Peki Bivalvia Residence nerede?

Esenyurt Fly Salmiya Residence nerede? İşte lokasyonu!

Bu yıl sonunda teslimlerin gerçekleşeceği Fly Salmiya Residence projesi Uçarlar Yapı ve Beşikyapı tarafından inşa ediliyor. Peki Esenyurt Fly Salmiya Residence nerede? İşte lokasyonu!

Onurlu Park Residence nerede?

Onurum İnşaat imzası taşıyan Onurlu Park Residence projesi 13 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. Proje 72 adet daireden meydana geliyor. Peki Onurlu Park Residence nerede?

Basın Ekspres Perola Residence nerede?

Three Sun imzasıyla hayata geçirilen Perola Residence projesi Aralık 2018 yılında tamamlanması planlanıyor. Peki Basın Ekspres Perola Residence nerede?

İdealtepe Panorama Residence nerede?

Toplam 35 adet daireden meydana gelen İdealtepe Panorama Residence projesi Safa İnşaat imzasıyla inşa ediliyor. Peki İdealtepe Panorama Residence nerede?

Bahçelievler Karat 34 Residence nerede?

Karat 34 Konutları 36 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek. Proje Baş Yapı ve Doğa Şehircilik imzası ile hayata geçirilecek. Peki Bahçelievler Karat 34 Residence nerede?

Güzelce Bizim Evler Residence nerede?

Bizim Evler Güzelce'de 980 daire ve 35 ticari birim bulunuyor. Teslimlerin 2018 yılında yapılacağı proje 270 milyon lira yatırımla hayata geçiriliyor. Güzelce Bizim Evler Residence nerede?

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Residence nerede?

799 daire ve 1 dükkandan oluşan Dumankaya Mozaik'te ödemeler bu yıl pas geçiliyor. Projede teslimler Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Peki Sancaktepe Dumankaya Mozaik Residence nerede?

AND Pastel Residence nerede?

Haziran 2018 tarihinde teslim edilecek AND Pastel'de 1.200 adet konut ve ticari alanlar yer alıyor. Proje AND Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. AND Pastel Residence nerede?

216 Residence nerede

216 Residence nerede 216 Residence nerede

Lokasyon olarak , 216 Butik ve 216 Koru projelerine yakın mesafede inşa edilen 216 Residence satılık daire bilgileri için haberimizi inceleyebilirsiniz. Projede, toplam 123 tane daire yer alacak.


İçerisinde; açılır-kapanır yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanı gibi sosyal alanların yer alacağı Çekmeköy 216 Rezidans teslim tarihi henüz belirlenmedi. 


216 Residence satılık daire fiyatları lansman sonrasında belli olacak. Lansmanı 6 Haziran 2014 tarihinde (yarın) gerçekleşecek olan projede site aidatlarıyla rezidans hizmeti de sunulacak.


216 Residence Çekmeköy, İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy bölgesinde 216 Yapı tarafından inşa ediliyor. Proje, Çekmeköy Metrosu’na 2 dakika, yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yollarına 5 dakika mesafede yükseliyor.


216 Residence satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve...