28 / 06 / 2022

7 ilde elektrik kesintisi

7 ilde elektrik kesintisi

Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerine 17 Kasım'da elektrik verilemeyecek.

7 ilde elektrik kesintisi!

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak'ta, 16 Kasım'da kesinti uygulanacak.

7 ilde 25 Eylül'de elektrik kesintisi!

Planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Batı Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinde toplam 7 kentte 25 Eylül günü elektrik kesintisi uygulanacak. Başkent Ankara'nın da aralarında bulunduğu 7 kent ve kesinti saatleri...

TOKİ'den 7 ilde ucuz konut fırsatı!

Dar ve orta gelirli vatandaşları düşük taksit ve peşinatlarla konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 ilde ucuz konut fırsatı sunuyor. 

TOKİ'den 7 ilde 1.205 konut ve iş yeri satışı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 7 ilde 1.205 adet konut ve iş yerini satışa çıkardı. Alt ve orta gelirli aileler için satışa çıkartılan konutların ihalesi açık satış usulü ile yapılacak. İşte satışa sunulan konutların başvuru detayları...

TOKİ'den 7 ilde 389 TL taksitle konut satışı!

TOKİ, Türkiye genelinde 7 il için ucuz konut satışı yapıyor. Çekiliş ve kura bulunmayan konutların aylık taksit tutarı 389 TL'den başlıyor.

TOKİ'den 7 ilde ucuz konut satışı! 

TOKİ, 7 şehirde ucuz konut kampanyası başlattı.  Kura yoluyla satılacak olan evler için aylık taksit tutarı 389 TL'den başlıyor. Kampanyadan ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar başvuru tarihinin açıklanmasını bekliyor. 

Üreticilere 886 milyon liralık destek ödemesi bugün başlıyor!

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, "Yağlı tohumlu bitkiler desteği kapsamında 7 ilde, 37 bin 493 üreticiye 755 milyon lira, besi desteği kapsamında 75 ilde, 66 bin 638 yetiştiricimize 131 milyon lira ödenecek." dedi.

2020'de 7 yeni şehir hastanesi açılacak!

Türkiye sağlık alanındaki en önemli yatırımlarına 2020 yılında kavuşacak. Bu yıl 7 ilde bulunan 7 dev sağlık kampüsü hizmete açılacak.

7 ilde çiftçiye ücretsiz hazine arazisi müjdesi!

Türkiye, dünya gündemine gelecek gıda güvenliğinde önemli bir adım daha atıyor. Bingöl, Erzurum, Erzincan, Kars, Kayseri, Muş ve Sivas’ta yer alan araziler çiftçiye, bedelsiz tahsis edilecek.

TCDD'den 7 ilde satılık 52 gayrimenkul!

TCDD Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü, Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Konya, Mersin ve Niğde'de yer alan 52 gayrimenkulü satışa çıkardı.

Türkiye'de 46 bin hektar yeni yerleşim alanı belirlendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, konut üretiminde afetlere dayanıklılık, enerji verimliliği ve kalite standartlarının geliştirilmesi hedefiyle 30 ilde 152 kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı, 53 ilde 240 riskli alan, 7 ilde ise 10 yenileme alanı ilan edildi...

ÖİB 7 ilde gayrimenkul satışını onayladı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından, Ankara, İstanbul, Aydın, Kahramanmaraş, Karaman, Muğla ve Adana'daki bazı taşınmazların satışı onaylandı.

TOKİ 1.454 aileyi daha ev sahibi yaptı!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 ilde toplam 1.454 konutun kura çekilişini gerçekleştirdi. 1.454 aile daha konut hayaline kavuştu...

TOKİ 1.797 aileyi ev sahibi yaptı!

Dar gelirliyi ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 ilde toplam 1.797 adet konutun sahiplerini belirledi. 

TOKİ'nin 7 ilde proje çalışmaları tam gaz devam!

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Batman, Bitlis, Ankara, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da yapımı süren yeni projelerin şehirlere değer katacağını, yaşam kalitesini yükselteceğini belirtti.

7 ilde elektrik kesintisi Haberi

7 ilde elektrik kesintisi

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Ankara'nın Altındağ, Ayaş, Beypazarı, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Gölbaşı, Haymana, Kazan, Keçiören, Mamak, Sincan ve Şereflikoçhisar ilçelerinde 17 Kasım Salı günü 09.00-18.00 saatlerinde değişen sürelerle elektrik kesintisi uygulanacak.


Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerine de aynı gün elektrik...