03 / 07 / 2022

90 bin yataklı şehir hastaneleri

90 bin yataklı şehir hastaneleri

3 yıl içerisinde 90 bin yatak kapasiteli şehir hastanelerinin devreye gireceğini dile getiren Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr. Eyüp Gümüş, Mersin'i haziranda, Adana'yı ve Yozgat'ı yıl sonunda, Ankara Bilkent'i 2017 Mayıs'ta açacaklarını söyledi.

Vakıfbank'tan müjdeli haber! Fiat Fiorino 90 bin TL'den satılıyor! Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Vakıfbank elindeki otomobilleri uygun fiyata satmaya devam ediyor. Bu otomobillerden biri de Fiat Fiorino Cargo modeli oldu. Tam 90 bin Türk Lirasından satışa çıkarıldı. Otomobil satın almak isteyenler, bu fırsatı sakın kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bitcoin 90 bin doları bulabilir!

Bitcoin yükselişini sürdürmeye devam ediyor.  Uzmanlar Bitcoin'in 90 bin dolara ulaşabileceğini dile getirdi. 

Sakarya'daki bin yataklı hastanenin inşaatı bu yıl içerisinde gerçekleştirilecek!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya'da inşa edilmesi planlanan bin yataklı hastanenin inşaat ihalesinin bu yıl içerisinde gerçekleşeceğini müjdeledi.

İran'ın en büyük AVM'si 3 bin yataklı hastaneye dönüştürüldü!

İran'da ülkenin en büyük AVM'si koronavirüsle mücadele kapsamına dahil edilerek, 3 bin yataklı hastaneye dönüştürüldü. Hastanede sadece koronavirüs hastaları tedavi edilecek...

Özbekistan'da 10 bin yataklı karantina hastanesi inşa edildi!

Özbekistan'da 5 günde 10 bin yataklı bir hastane inşa edildi. Koronavirüs önlemi kapsamında yapılan hastanede, ilk etapta 650 kişi karantinaya alınacak...

Yazlık lüks villaların haftalık kiraları 90 bin lira!

Turizm sektöründeki hareketlilik yazlık ev fiyatlarını artırdı. Bodrum ve Fethiye’de yoğunlaşan lüks villaların haftalık kiraları 90 bin liraya yükseldi.

Sakarya'ya bin yataklı hastane müjdesi!

Sağlık alanında çok büyük işler yapıldığını söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, bin yataklı hastane için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ihale yapılacak iller arasında Sakarya'nın da bulunduğunu müjdeledi.

Lens İstanbul'da 1+1 peşinatları 90 bin TL!

Lens İstanbul'da 1+1 peşinatları 90 bin TL'den başlıyor. 1+0, 1+1, 2+1, 2+1 loft, 3+1 loft, 4+1 loft daire tiplerine yer verilen proje 5 bloktan oluşuyor. 

Antalya'ya bin yataklı şehir hastanesi!

Partisinin mitinginde Antalyalılara hitap eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Antalya'ya yapacağımız bin yataklı şehir hastanemizin ihale süreci devam ediyor, inşallah yakında inşasına başlıyoruz." dedi.

İstanbul’daki 90 bin izinsiz emlakçı köpük oluşturuyor!

İstanbul’daki 90 bin izinsiz emlakçı piyasada köpük oluşturuyor. Aynı apartmanda ikiz dairelerin fiyat farkı 400 bin TL’ye kadar çıktı..

Florida’da 90 bin dolara ev imkanı CNR Emlak Fuarı'nda!

Bu yıl 5’incisi düzenlenen CNR Emlak Fuarı 26 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek. CNR Emlak Fuar’ında 90 bin USD’ye kira garantili ev bulunabiliyor...

Sakarya’ya bin yataklı hastane müjdesi!

AK Parti Kaynarca İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi’ne katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kente bin yataklı hastane inşa edileceğinin müjdesini verdi.

Breeze de Mar satışa çıktı! 90 bin 400 dolar!

GAOK Invest LLC imzası ile inşa edilen Breeze de Mar projesi satışa çıktı. Projede dairelerin fiyatlar 90 bin 400 dolar başlıyor.

90 bin yataklı şehir hastaneleri Haberi

90 bin yataklı şehir hastaneleri

Uluslararası ilaç şirketi Servier, Türkiye pazarına yönelik İrlanda ve Fransa'da üretilen ilaçların üretimini Türkiye'ye taşıma kararı aldı. Şirket, bu karar kapsamında Türkiye'de gelecek 18 ay içerisinde 21 milyon kutu ilaç üretecek.


Konuya İlişkin CVK Park Bosphorus Otel'de düzenlenen basın toplantısında konuşan Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, vatandaşın sağlıkta en önem verdiği iki konudan birisinin ilaca erişim, diğerinin ise hastane ve doktorun bulunması olduğunu söyledi.


"Üç yılda 90 bin yatak kapasiteli şehir hastaneleri açılacak"


Türkiye'de gelecek 3 yıl içerisinde 90 bin yatak kapasiteli şehir hastanelerinin devreye gireceğini dile getiren Gümüş, Mersin'i haziranda, Adana'yı ve Yozgat'ı yıl sonunda, Ankara Bilkent'i 2017 Mayıs'ta açacaklarını anlattı.


Gümüş, Sağlık Bakanlığı'nın TOKİ ile yaptığı toplamda 40 bin yatak kapasiteli hastanelerin 2018'e kadar biteceğini belirterek, bu yıl 20...