Ağaoğlu My Home Maslak Projesi fiyat

Ağaoğlu My Home Maslak Projesi fiyat

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde devam ediyor. 13 Şubat'ta başlayan kampanyada yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunuyor.

Ağaoğlu İnşaat'tan 3 projesine yüzde 35 faiz desteği kampanyası!

Ağaoğlu İnşaat'ın 13 Şubat tarihinde başlattığı yüzde 35'lik faiz desteği kampanyası devam ediyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu My Home Maslak güncel fiyat!

Ağaoğlu My Home Maslak güncel fiyat listesi 662 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor...

Ağaoğlu'nun My Home Sitesi'nin kamu alanları halka açılıyor!

Üsküdar Belediyesi, Ağaoğlu'nun Çengelköy'deki My Home isimli sitesinin kullandığı kamuya ait alanların kira bedelini ödememesi üzerine bu alanları halka açmak için harekete geçti.

Ağaoğlu My Home Maslak kampanyalı ödeme planı!

Ağaoğlu My Home Maslak kampanyalı ödeme planı kapsamında yüzde 0,57 faiz oranı ile 120 ay vade yapılıyor. Satışları devam eden proje TEM otoyoluna, 2. köprüye ve metroya yakın mesafede bulunuyor.

Ağaoğlu My Home Maslak peşinat kampanyası!

Toplam 786 adet daireden meydana gelen Ağaoğlu My Home Maslak peşinat kampanyası devam ediyor. 13 Şubat tarihi itibariyle başlayan kampanyanın 3 hafta sürmesi planlanıyor.

My Home Maslak Ağaoğlu kampanya detayları!

Dairelerin hemen teslim edildiği My Home Maslak Konutları 3 blok halinde inşa ediliyor. Projede 1+0'dan 4,5+1 dublekse kadar farklı seçenekler sunuluyor. İşte My Home Maslak Ağaoğlu kampanya detayları...

Ağaoğlu My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası!

Teslimleri hemen yapılan Ağaoğlu My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası devam ediyor. Toplam 786 adet daireye yer verilen projede 0,47 faiz oranı ile 60 ay vade yapılabiliyor.

Ağaoğlu İnşaat My Home Maslak kampanyası!

My Home Maslak'ta yer alan dairelerin fiyatları 571 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı bulunuyor. İşte Ağaoğlu İnşaat My Home Maslak kampanyası...

My Home Maslak Ağaoğlu reklam kampanyası!

Daire teslimleri hemen gerçekleşen Ağaoğlu My Home Maslak'ta 1+0'dan 4,5+1 dubleks dairelere kadar farklı seçenekler sunuluyor. İşte My Home Maslak Ağaoğlu reklam kampanyası...

My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası!

My Home Maslak'ta teslimler hemen yapılıyor. 3 blok halinde inşa edilen proje Ağaoğlu İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. İşte My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası...

Ağaoğlu My Home Maslak faiz desteği kampanyası!

Teslimleri hemen yapılan My Home Maslak Konutları'nda 1+0'dan 4,5+1 dublekse kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. İşte Ağaoğlu My Home Maslak faiz desteği kampanyası...

Ağaoğlu My Home Maslak kampanyası ne zaman bitiyor?

Toplam 786 adet daireye yer verilen My Home Maslak'ta daire fiyatları 571 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Ağaoğlu My Home Maslak kampanyası ne zaman bitiyor?

My Home Maslak faiz destekli kampanya!

Ağaoğlu Şirketler Grubu 'Yüzde 1 peşin, hemen teslim ve yüzde 35 faiz desteğiyle!' sloganlarıyla yeni bir kampanyaya imza attı.Hemen teslim projelerinde geçerli olan kampanya My Home Maslak projesini kapsıyor.

Ağaoğlu My Home Maslak kampanya detayları!

My Home Maslak projesi için de geçerli olacak olan Ağaoğlu İnşaat kampanyası 13 Şubat 2015 tarihi itibariyle başladı. İşte Ağaoğlu My Home Maslak kampanya detayları...

Ağaoğlu My Home Maslak Projesi fiyat

Ağaoğlu My Home Maslak Projesi fiyat Ağaoğlu My Home Maslak Projesi fiyat

Ağaoğlu İnşaat'ın 13 Şubat'ta başlattığı faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde devam ediyor. 


Hemen teslim 200 daire için geçerli kampanyada 60 ay vadede yüzde 0,47'lik ve 120 ay vadede ise yüzde 0,57'lik faiz oranı kabul ediliyor.


Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat sonrasında kalan kısım için yüzde 24'ü taksitlendiriliyor.  


Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 75'lik kısım için yüzde 35'inde faiz desteği sunuluyor. 


Ağaoğlu My Towerland Projesi hakkında:


3500 daireden meydana gelen Ağaoğlu My Towerland Projesi'nde daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dublekslerden oluşuyor. 285 bin metrekare arsa alanına sahip projede fiyatlar 754 bin TL'den başlıyor. 


Ağaoğlu Andromeda Gold Projesi hakkında:


Daire alanlarının...