akçakale toki başvuruları

akçakale toki başvuruları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Akçakale projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

TOKİ Şanlıurfa Akçakale başvuruları 27 Ekim'de sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Akçakale projesi için son başvuru tarihi 27 Ekim olarak belirlendi.

Şanlıurfa Akçakale TOKİ başvuru tarihleri 2021!

Şanlıurfa Akçakale TOKİ başvuru tarihleri 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Şanlıurfa Akçakale TOKİ başvuru tarihleri 2021 ve proje detayları...

TOKİ Şanlıurfa Akçakale 2021 başvuruları başladı!

Toplu konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Akçakale projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi başladı.

TOKİ İstanbul Başakşehir 2020 başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Başakşehir 2020 başvuruları bugün itibariyle sona eriyor. 

TOKİ Şanlıurfa Akçakale 2020 başvuru detayları!

TOKİ Şanlıurfa Akçakale 2020 başvuru detayları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Şanlıurfa Akçakale 2020  başvuru tarihleri ne zaman? TOKİTOKİ Şanlıurfa Akçakale 2020 fiyatları ne kadar?

TOKİ Uşak Merkez 2020 başvuruları!

TOKİ Uşak Merkez 2020 başvuruları ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. TOKİ Uşak Merkez 2020 başvuruları başladı mı? TOKİ Uşak Merkez 2020  fiyatları ne kadar?

Uşak Banaz TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Uşak Banaz projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Sivas Akıncılar başvuruları bugün başladı!

TOKİ Sivas Akıncılar projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı. Projeden 297 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

Uşak Merkez TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Uşak Merkez Kentsel Yenileme projesinde yer alan 196 adet konut için başvurular bugün itibariyle sona eriyor.

Uşak TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

Uşak Merkez Kentsel Yenileme Projesi'nde yer alan 27 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

Çankırı Kurşunlu 2. Etap Toki başvuruları ne zaman bitecek?

TOKİ'nin Çankırı Kurşunlu 2. Etap projesinde yer alan 264 adet konut kurasız olarak başvuru önceliğine göre satışa çıkıyor. Peki, Çankırı Kurşunlu 2. Etap Toki başvuruları ne zaman bitecek?

Kırşehir Kaman alt gelir grubu Toki başvuruları!

Kırşehir Kaman'da alt gelir grubu için hayata geçirilecek olan 63 konut kuralı olarak satşa sunuluyor. İşte, Kırşehir Kaman alt gelir grubu Toki başvuruları...

TOKİ Başakşehir projesi başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa edilen 448 konut 25 Mayıs'ta ihale edilecek. Peki,TOKİ Başakşehir projesi başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ Sivas Akıncılar başvuruları 2015!

TOKİ Sivas Akıncılar'da 2+1 daire tipleri bulunuyor. Kurayla satışa çıkarılan projede yüzde 20 peşinatta kalan tutar 240 ay taksitlendiriliyor. İşte TOKİ Sivas Akıncılar başvuruları 2015 detayları...

akçakale toki başvuruları Haberi

akçakale toki başvuruları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Şanlıurfa Akçakale projesi için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Şanlıurfa Akçakale projesinde toplam 265 adet konut bulunuyor. Projede 170 adet 2 oda 1 salon konut, 95 adet 3 oda 1 salon konut bulunuyor.

Başvuru döneminin 11 Ekim 2021 tarihinde başladığı TOKİ Şanlıurfa Akçakale projesi kuralı satış yöntemiyle satışa çıkarılmıştı. Projenin kura çekimi 4 Kasım 2021 tarihinde yapılacak.

TOKİ Şanlıurfa Akçakale projesinde en düşük konut bedeli 164 bin 999 TL, en yüksek konut bedeli 272 bin 90 TL olarak belirlendi.

Peşinat oranının yüzde 10 olarak belirlendiği Akçakale TOKİ projesi için ödenecek taksit tutarları 825 TL'den başlıyor, 1.360 TL'ye kadar yükseliyor.

Kura heyecanının başladığı TOKİ Şanlıurfa Akçakale projesinde en düşük peşinat bedeli...