28 / 11 / 2022

Akçaylı İnşaat adresi

Akçaylı İnşaat adresi

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cem Saim Akçaylı tarafından 100 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Bakırköy, Sakızağacı Mahallesi, Cevizli Yalı Sokak'ta kuruldu.

Altın kıkırdak küpelerde net yüzde 20 indirim! Çeşit çeşit modeller! İşte Koçak altın 17 Kasım 2022 fiyat listesi

Tarzına tarz katmak isteyen bayanların en çok tercih ettiği kıkırdak küpelerde net yüzde 20 indirim fırsatı başladı. Koçak altında çeşit çeşit satılan bu altın küpelerin model ve fiyatları merak ediliyor. Peki kıkırdak altın küpe fiyatları ne kadar? İşte 17 Kasım 2022 Koçak altın fiyat listesi.

14 ayar altın kelepçe bilekliklerde kaçırılmayacak indirim fırsatı! Koçak altın 14 Kasım 2022 fiyat listesi

Altın kelepçe bileklik almak isteyenler için kaçırılmayacak indirim fırsatı Koçak'ta başladı. Peki 14 ayar kelepçe bileklik fiyatı ne kadar? İşte Koçak altın 14 Kasım 2022 fiyat listesi...

Altın küpe almak isteyenler hemen bakın! Altın küpelerde yüzde 20 indirim! Koçak altın 7 Kasım 2022 fiyat listesi

14 ayar altın küpe modellerinin hepsinde yüzde 20 indirim fırsatı başladı. Koçak altın sade ve taşlı tüm altın küpe modellerinde kampanya yaptı. Altın küpe almak isteyenler hemen bakın! İşte 7 Kasım 2022 Koçak altın fiyat listesi.

22 ayar 13,19,22,24 ve 25 gram burma bilezikler kaç TL? Cep yakan şok fiyatlar! Koçak altın burma bilezik fiyat listesi

Altın burma bilezikler düğün, nişan ve yatırım amaçlı milyonlarca kişi tarafından satın alınıyor. 22 ayar altın burma bileziklerin fiyatları ise cep yakıyor. Peki 22 ayar 13,19,22,24 ve 25 gram burma bilezikler ne kadar? İşte Koçak altın 22 ayar burma bilezik fiyat listesi 4 Kasım 2022.

Altın tasarım kolyelerde net yüzde 20 indirim! Altın kolyeler ne kadar? Koçak altın 31 Ekim 2022 fiyat listesi

Altın tasarım kolyelerde net yüzde 20 indirim kampanyası başladı. Koçak altında altın kolyelerin fiyatları ne kadar? İşte Koçak altın kolye fiyat listesi 31 Ekim 2022.

Altın baget küpeler 1.590 TL'den başlıyor! Üstelik yüzde 20 indirim! Koçak altın 27 Ekim 2022 fiyat listesi

Koçak altında altın baget küpeler 1,590 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Üstelik yüzde 20 indirim fırsatı da sunuluyor. Peki Koçak'ta altın baget küpeler kaç lira? İşte Koçak altın 27 Ekim 2022 fiyat listesi.

22 ayar burma altın bilezik ne kadar? Burma altın bilezik kaç TL? Koçak altın burma bilezik fiyat listesi 26 Ekim 2022

Altın burma bilezikler, düğünlerin geleneksel takısı haline geldi. Bundan dolayı en çok satın alınan bilezikler arasında yer alıyor. Peki altın burma bilezik fiyatları ne kadar? Altın burma bilezik kaç TL? işte Koçak altın burma bilezik fiyat listesi 26 Ekim 2022.

14 ayar altın günlük bilekliklerde net yüzde 20 indirim! Koçak altın 20 Ekim 2022 fiyat listesi

Günlük hayatında kolundan hiç altın bileklik eksik etmeyenleri sevindirecek güzel haber Koçak'tan geldi. Koçak'ta 14 ayar altın bilekliklerde net yüzde 20 indirim fırsatı başladı. İşte Koçak altın 20 Ekim 2022 fiyat listesi.

Koçak çıldırdı! Altın setlerde dev kampanya başladı! Koçak altın set 19 Ekim 2022 fiyat listesi 

Koçak, altın set fiyatlarında büyük indirim başlattı. Koçak resmen çıldırdı. Altın setler 10 bin 540 liradan başlıyor. İşte Koçak altın set 19 Ekim 2022 fiyat listesi.

Altın küpe fiyatlarında net yüzde 20 indirim! Çılgın fırsatı kaçırmayın! Koçak altın küpe 5 Ekim 2022 fiyat listesi 

Altın küpe fiyatları en çok araştırılan takı fiyatları arasında yer alıyor. Koçak'ta altın küpe fiyatlarında indirim başladı. Peki altın küpe fiyatları ne kadar? Altın küpe fiyatları kaç lira? İşte Koçak altın küpe 5 Ekim 2022 fiyat listesi.

Akçakara İnşaat Turizm Otomotiv Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akçakara İnşaat Turizm Otomotiv Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de Mehmet Akçakara tarafından kuruldu.

Akı Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akı Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da Süleyman Demir tarafından kuruldu.

Başak Mimari İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başak Mimari İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cemil Arga tarafından kuruldu.

Akçaylı İnşaat adresi Haberi

Akçaylı İnşaat adresi

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cem Saim Akçaylı tarafından 100 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Bakırköy, Sakızağacı Mahallesi, Cevizli Yalı Sokak'ta kuruldu.


Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; -İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları...