28 / 11 / 2022

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cem Saim Akçaylı tarafından 100 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Bakırköy, Sakızağacı Mahallesi, Cevizli Yalı Sokak'ta kuruldu.

TMSF, ALB İnşaat ve Ak-Süt Tarım'ı satışa sunuyor! Fiyatı dudak uçuklattı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, kayyum olarak atandığı ALB İnşaat ve Ak-Süt Tarım'ı kapalı zarf ve açık artırma usulüyle satışa sunuyor. Son teklif tarihi 22 Ağustos olarak açıklandı...

N A İnşaat Ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

N A İnşaat Ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da Saliha Akın tarafından kuruldu.

Koçak Mimarlık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koçak Mimarlık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de Mustafa Avcı ve Tansu Salih Edgüer ortaklığında kuruldu.

Yalçın Mimarlık İnşaat Ve Turizm Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Yalçın Mimarlık İnşaat Ve Turizm Sanayi Limited Şirketi Beylikdüzü’nde 200 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Yalçın tarafından kuruldu.

Turkafrık Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turkafrık Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de  400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed Allı Jeena tarafından kuruldu.

Alrowad İnşaat Ve Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Alrowad İnşaat Ve Gayrimenkul Anonim Şirketi Başakşehir’de 24 milyon TL sermaye bedeli ile Nourıa Müteahhitlik Gayrimenkul Ve İnşaat Limited tarafından kuruldu.

Bron İnşaat Ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bron İnşaat Ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sarıyer’de  25 bin TL sermaye bedeli ile  Bora Akşar ve  Önder Umut tarafından kuruldu.

Hafriyat Toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliğinde Değişiklik!

Hafriyat Toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik bugünkü 31623 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Başak Mimari İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başak Mimari İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cemil Arga tarafından kuruldu.

B Gayrimenkul Yatırım İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

B Gayrimenkul Yatırım İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile Berivan Ekinci tarafından kuruldu.

Sonas Gayrimenkul İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sonas Gayrimenkul İnşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi Başakşehir’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile Osman     Sünnetci tarafından kuruldu.

Çapet Geri Dönüşüm İnşaat Ve Su Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çapet Geri Dönüşüm İnşaat Ve Su Sanayi Ticaret Limited Şirketi Silivri’de 100 bin TL sermaye bedeli  ile Muharrem Çalışkan tarafından kuruldu.

Akad Taahhüt İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akad Taahhüt İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de 250 bin TL sermaye bedeli ile Alper Düzen ve Ahmet Kocabey tarafından kuruldu.

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Haberi

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cem Saim Akçaylı tarafından 100 bin TL sermaye ile 10 Ağustos'ta Bakırköy, Sakızağacı Mahallesi, Cevizli Yalı Sokak'ta kuruldu.


Akçaylı İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; -İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları...