akkuş gayrimenkul inşaat yatırımları

akkuş gayrimenkul inşaat yatırımları

Yeni projelerle inşaatın payını artıracak Akkuş Group ve Lübnanlı El Khatib Group ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul, yatırımda hız kesmedi. 300 milyon TL'lik üç projeye başlayan grup, Zeytinburnu ve Esenyurt'ta yeni projeler hayata geçirecek.

Clup 35 Gayrimenkul İnşaat konkordatodan çıktı!

Temelleri 2010 yılında İstanbul’da atılan Clup 35 Gayrimenkul İnşaat, konkordato talebinde bulunmuştu. Şirket için 1 yıllık kesin süre verilmişti. Ancak T.C. İzmir 3.Asliye Ticaret Mahkemesi şirket için konkordato tedbirlerinin kaldırılmasına karar verdi...

Clup 35 Gayrimenkul İnşaat konkordato istedi!

Clup 35 Gayrimenkul İnşaat konkordato talep etti. Şirket için 20 Aralık 2018 tarihinden itibaren 3 ay geçici mühlet kararı verildi...

Akkuş Grup inşaat ve kozmetikle büyüyecek!

Mardin’e yatırımı artıracaklarını söyleyen Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, tekstilin yanı sıra kozmetik ve inşaat alanında büyümeyi hedeflediklerini söylüyor.

BRN Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BRN Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Metin Akkuş tarafından 100 bin TL sermaye ile 13 Ekim'de Eyüp, Yeşilpınar Mahallesi, Girne Caddesi'nde kuruldu.

HAY Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

HAY Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Elçin Bildirici ve Burak Cemal Bizan ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 9 Ekim'de Çekmeköy, Mimar Sinan Mahallesi'nde kuruldu.

Invest In East Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Invest In East Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi, Musa Mırzazada tarafından 5 Haziran' da 50 bin TL sermaye ile Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi' nde kuruldu.

Akkuş Grubu inşaat sektöründe kendi markasını yaratmayı hedefliyor!

10 şirketi arasında yer alan Akkuş Grubu, iki yıl önce girdiği inşaat sektöründe de hızlı büyüyor. Avrupa'nın önemli markalarına satan Akkuş Grubu, inşaat sektöründe ise kendi markasını yaratma hedefinde.

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adem Tarakçı, İlhan Tarakçı, Bican Tarakçı, Hafize Tarakçı, Nurcan Tarakçı Kılıç tarafından 210 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 13 Ocak'ta Ümraniye, Elmalıkent Mahallesi, Eşref Bitlis Caddesi, Hürriyet Sitesi'nde kuruldu.

Bigrak Gayrimenkul İnşaat Yatırım Turizm Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bigrak Gayrimenkul İnşaat Yatırım Turizm Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi, Özlem Büyükkaya Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 12 Ocak 2015 tarihinde Şişli'de kuruldu.

Kaynarca Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Orman Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaynarca Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Orman Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Birol Çerman, Cemil Kasarcı, Naci Çerman tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Ascan Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Ascan Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Limited Şirketi, Furkan Canpolat, Abdurrahman Bil Asmalı tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 8 Ocak'ta Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi, Giriş Kayaşehir'de kuruldu.

Koç Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koç Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Cenk Murat Öye tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 6 Ocak'ta kuruldu.

akkuş gayrimenkul inşaat yatırımları Haberi

akkuş gayrimenkul inşaat yatırımları

İSO 500 listesinde yer alan Akkuş Group, inşaat, tekstil, akaryakıt, eğitim ve kimya sektörlerinde faaliyet göstermeye devam ediyor. Ekonomist Dergisi'nde yer alan habere göre; Akkuş Gayrimenkul ile sekiz yıl önce sektöre giren grup, dört yıl önce Lübnanlı El Khatib Group ile ortak olarak BOSS4 Gayrimenkul şirketini kurdu. Alya markası adı altında yenilikçi, çevreci konut projeleri için çalışmalara başladı. Alya markasıyla, üç yılda, yaklaşık 300 milyon TL'lik yatırımla 500'e yakın konut ve onlarca birimden oluşan ticari ünite içeren dört proje hayata geçirildi.

250 MİLYON TL CİRO

Akkuş Gayrimenkul, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahip. Yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayan Akkuş Group, son iki yıldır 250 milyon TL ciro yaparken bu yılı da aynı rakamla kapatmayı planlıyor.

Grup cirolarının yüzde 60'ının...