09 / 08 / 2022

akp konya büyükşehir belediye başkan adayı 2019

akp konya büyükşehir belediye başkan adayı 2019

Uğur İbrahim Altay, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Uğur İbrahim Altay kimdir? Uğur İbrahim Altay bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

Konya Büyükşehir Belediyesi'nden 12 ay taksitle arsa fırsatı! Sakın kaçırmayın!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay ilçesi, Tatlıcak ve Sille mahallelerinde yer alan 3 adet arsayı satışa çıkardı. İşte detaylar...

Konya Büyükşehir Belediyesi'nden arsa fırsatı! 24 ay taksitle imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu Dikilitaş Mahallesi'nde yer alan 63 bin 104 metrekarelik arsayı satışa çıkardı. Arsanın satış ihalesi 19 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Konya Büyükşehir Belediyesi'nden imarlı arsa fırsatı! 36 ay taksitle arsa satıyor! 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Karatay ilçesi, Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Satış ihalesi 19 Temmuz'da gerçekleştirilecek.

Konya Büyükşehir'den KDV'den muaf arsa fırsatı! Selçuklu'da 24 ay taksitle arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Selçuklu'da yer alan arsayı 24 ay taksitle satışa çıkardı. İşte detaylar...

Konya Büyükşehir Belediyesi'nden 18 ay taksitle arsa fırsatı! O ilçede imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan arsa için satış ihalesi düzenliyor. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanı...

Konya Büyükşehir Belediyesi 302 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve 5 taksit imkanıyla arsa satıyor! 

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya ili, Selçuklu ilçesi, Yukarıpınarbaşı Mahallesi'nde bulunan 18 konut imarlı arsayı 302 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve ve 5 taksit imkanıyla arsa satıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi'nden büyük fırsat! Bu İki ilçede 24 ay taksitle imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay ve Meram ilçelerinde yer alan 2 adet arsa için satış ihalesi düzenliyor. Söz konusu arsalar 24 ay taksitle satışa çıkıyor.

Konya Büyükşehir'den 18 ay taksitle imarlı arsa fırsatı! 10 adet arsayı satışa çıkardı!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan 10 adet arsayı satışa çıkardı. Arsalar için 18 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Konya Büyükşehir'den büyük fırsat! 24 ay taksitle imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. İşte söz konusu ihale ile ilgili merak edilen detaylar...

Arsa almak isteyenler dikkat! Konya Büyükşehir Belediyesi 24 taksitle imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu ve Karatay'da yer alan imarlı arsalar için satış ihalesi düzenliyor. Söz konusu ihale 7 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. İşte ihale detayları...

Arsa almak isteyenlere büyük fırsat! Konya Büyükşehir Belediyesi 24 ay taksitle imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. İşte yatırımcıların radarına giren o ihale ilanı...

Arsa almak isteyenlere büyük müjde! Konya Büyükşehir Belediyesi 18 ay taksitle imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay'da 8 adet imarlı arsa satıyor. İşte ihale detayları...

Konya Büyükşehir Belediyesi'nden imarlı arsa fırsatı! 36 ay taksitle satılık arsalar!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay'da yer alan 3 adet arsayı taksitle satışa çıkardı. İşte arsa ihaleleri ile ilgili merak edilen detaylar...

akp konya büyükşehir belediye başkan adayı 2019 Haberi

akp konya büyükşehir belediye başkan adayı 2019

1974 yılında Konya'da dünyaya gelen Uğur İbrahim Altay, ilköğretimini Selçuk İlkokulu (1985) ve Mevlana Ortaokulu'nda (1988), liseyi Konya Gazi Lisesi'nde (1991) tamamladı. 

Uğur İbrahim Altay, 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Altay bir yıl boyunca Proje Mühendisi olarak görev yaptı.

1999 yılında 263. dönem yedek subay olarak Şırnak'ta vatani görevini tamamladı.

Ortak girişimlerle farklı inşaat şirketleri kurarak, bir çok nitelikli projeyi hayata geçiren Uğur İbrahim Altay, 2004-2008 yılları arasında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

2008 yılındaki TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi seçimlerini kazandı.

29 Mart 2009 seçimleri ile Selçuklu Belediye Başkanlığı görevine başlayan Uğur İbrahim Altay, 30 Mart 2014 seçimleriyle Selçuklu Belediye Başkanlığı görevine 2. kez seçilmiştir.

Uğur İbrahim Altay, 2019 yerel seçimlerinde...