Akrep Nalan nesin vakfı

Akrep Nalan nesin vakfı

'Akrep Nalan' olarak bilinen Füsun Nalan Açın, yaşadığı evini Nesin Vakfı’na bağışladı. Açın, Nesin Vakfı’nın verdiği eğitimle Köy Enstitüleri gibi çalıştığını söyledi.

İş dünyası, Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul’a yoğun ilgi gösteriyor!

Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul, uzun dönem konaklama yapan iş insanlarından yoğun talep alıyor. Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul Genel Müdürü Nalan Güven, "Radisson standartları çerçevesinde ağırlayarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz" dedi...

Haytek Taşımacılık Turizm Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Haytek Taşımacılık Turizm Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 50 TL sermaye bedeli ile Nalan Büyükçalık tarafından kuruldu. 

Promete Demir Çelik Hurda Ve Nakliyat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Promete Demir Çelik Hurda Ve Nakliyat Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Nalan Zengin tarafından kuruldu. 

Akrep Nalan evini Nesin Vakfı’na bağışladı!

'Akrep Nalan' olarak bilinen Füsun Nalan Açın, yaşadığı evini Nesin Vakfı’na bağışladı. Açın, Nesin Vakfı’nın verdiği eğitimle Köy Enstitüleri gibi çalıştığını söyledi.

Derivative Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Derivative Gayrimenkul Anonim Şirketi bugün Esenler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nalan Eker tarafından kuruldu. 

Jan Gehl: İstanbul kurtarılabilir!

Dünyanın en iyi şehir planlamacılarından biri olan Prof. Dr. Jan Gehl, Gazete Habertürk'ten Nalan Koçak'a konuştu. Prof. Gehl, “Bir şey yapılamaz hale gelmiş bir şehir görmedim. İstanbul kurtarılabilir. Mesele fiziksel koşullar değil, beyinler.” diye konuştu. 

Örtaş Turizm İnşaat Enerji Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Örtaş Turizm İnşaat Enerji Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Nalan Kale imzasıyla kuruldu.

Bodrum'un 'akrep savar' evleri turizmi canlandırıyor!

Gözde turizm merkezlerinden Muğla'nın Bodrum ilçesi, beyaz badanalı, mavi pencereli ve begonvil çiçekleriyle süslü "akrep savar" evleri ile ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor.

Kırklareli Lüleburgaz'daki şantiye alanı taşınacak!

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürü Nalan Koç, yaptığı açıklamada "Fen İşleri ve Destek Hizmetleri Şantiye Alanı'nın yeni yerine taşındığını söyledi.

Ev almak için doğru zaman bahar ve yaz ayları!

Nalan Başarı, "Evlenecek çiftler ve evlerini yenilemek isteyenler için ev almanın tam zamanı. Emlak konusunda toplanan veriler, ev almak için doğru zamanın bahar ve yaz ayları olduğunu gösteriyor" dedi.

Ankaralılar'ın tercihi sosyal donatılı konut projeleri!

Ata Yıldız İnşaat Proje Müdürü Nalan Başarı, Ankaralıların konut satın alırken otel konforunda, sosyal donatılı projeleri tercih ettiğini belirtti. Başarı, Gölde Luxe Konutları'nı da bu doğrultuda yapılandırdıklarını ifade etti.

Nesin Vakfı'nın Matematik Köyü'ne ruhsatsız yapı davası!

Nesin Vakfı’na ait olan Şirince’deki Matematik Köyü’nde yaptırıldığı öne sürülen 2 katlı bina mahkemelik oldu. Vakıf yöneticisi Ali Nesin hakkında 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası talebiyle dava açıldı.

Eryaman'daki konut fiyatları yüzde 25 arttı!

Ata Yıldız İnşaat Proje Müdürü Nalan Başarı ulaşım ağının genişlemesinin Ankara’nın tüm semtlerinin merkezileşmesine büyük katkıda bulunduğunun altını çizdi.

Akrep Nalan nesin vakfı

Akrep Nalan nesin vakfı Akrep Nalan nesin vakfı

Akrep Nalan olarak bilinen Füsun Nalan Açın, yaşadığı evini Nesin Vakfı’na bağışladı. Açın, 1973 yılında Aziz Nesin tarafından Çatalca’da kurulan vakıf ile ilgili “Dünyada yaşadığın sürece mal mülk ediniyorsun benim çocuğum olmadığı için uzun zamandır nereye bağışlasam diye düşünüyordum, bir takım araştırmalar yaptım, bu konuda en iyi çalışan vakfın Nesin Vakfı olduğuna karar verdim” açıklamalarını yaptı.

BirGün Gazetesi’nden Seda Balmumcu’nun haberine göre Açın, Nesin Vakfı’nın verdiği eğitimle Köy Enstitüleri gibi çalıştığını söyledi. Aziz Nesin’i tanıdığını ve sevdiğini belirten, Matematik Köyü’nü ziyareti sırasında da Ali Nesin’le tanıştığını belirten Açın, “Evimde ölene kadar ben oturacağım, öldükten sonra da gönlüm rahat olacak. Yıllardır verdiğim emeğin karşılığı olan evim iyi değerlendirilecek diye düşünüyorum. İnsanlar bir şeyler bırakmak istiyorlar ben de bir okul açsam diye düşündüm...