Alaa Sadek

Alaa Sadek

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Abdennaser Sadek, Fawaz Altabaa, Mohamed Al Tabba, Alaa Sadek ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu.

Tamam Group Gayrimenkul Ve Eğitim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tamam Group Gayrimenkul Ve Eğitim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Eddın Matar ve Muhammed Recep Şamloğlu ortaklığında kuruldu.

Rh Unıted Grup İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rh Unıted Grup İnşaat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Eddın Rıshı ve Hazeem Hıjazı ortaklığında kuruldu.

Rıghtkeysinvestment Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rıghtkeysinvestment Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 150 bin TL sermaye bedeli ile al Karım Hassan ve Alaa Alddın Molke ortaklığında kuruldu.

Palmyratr Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Palmyratr Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Khaır Sadek tarafından kuruldu.

Difafist İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Difafist İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 40 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Qusay S. Al Maatoq ve Muthanna A.B. Al Chafat ortaklığında kuruldu.

Freesia İris İnşaat Eğitim Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Freesia İris İnşaat Eğitim Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Mutashar Ajeel Ajeel ve Saad Khaırullah Saleh Al Yassen ortaklığında kuruldu.

Tek Umut Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Tek Umut Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Fatih'te 350 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Habash Ghattas tarafından kuruldu.

Mosty Grup Bilgi Teknolojisi Ve Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!  

Mosty Grup Bilgi Teknolojisi Ve Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 250 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Alaa Al Jabban, Mhb Ghıth ve Selahattin Sasa ortaklığında kuruldu.

Akyazı’daki hasarlı okul için yıkım kararı!

Sakarya Akyazı’daki hasarlı okul Alaağaç İlk ve Ortaokulu binası için yıkım kararı alındı. Öğrenciler yeni okulları yapılana kadar komşu okullara taşınacak.

Wasl İnternational İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wasl İnternational İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 150 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Alaa tarafından kuruldu.

Dulani Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Dulani Danışmanlık Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli Alaa Alahmedalaialialbakri ve Esbtihal Ahmed Akılı tarafından kuruldu.

İnternational Partners Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İnternational Partners Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Alnemer tarafından kuruldu. 

Alsadik Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Alsadik Dış Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sadek Al Shikh Khalid tarafından kuruldu. 

Alaa Sadek Haberi

Alaa Sadek

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Abdennaser Sadek, Fawaz Altabaa, Mohamed Al Tabba, Alaa Sadek ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu. 


Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3-Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...