altıeylül toki projesi

altıeylül toki projesi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Balıkesir Altıeylül 2. Etap projesinin ihalesini 9 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Balıkesir Altıeylül 2. Etap ihalesi 9 Ağustos'ta!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Balıkesir Altıeylül 2. Etap projesinin ihalesini 9 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Balıkesir Altıeylül projesi için düğmeye bastı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Balıkesir Altıeylül projesi için düğmeye bastı.

TOKİ İzmit Cedit Mahallesi 1105 konut ihalesi 6 Eylül'de!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kocaeli İzmit Cedit Mahallesi kentsel dönüşüm projesi ihalesini 6 Eylül'de gerçekleştirecek.

Balıkesir Altıeylül'de 24.5 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Balıkesir 1. İcra Dairesi, Balıkesir Altıeylül'de yer alan fabrikayı 24 milyon 535 bin 76 TL bedelle icradan satışa çıkardı.

TOKİ Balıkesir Altıeylül ve Edremit'te 4 yeni okul inşa edecek!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Balıkesir'in Altıeylül ve Edremit ilçelerinde yeni okullar inşa edecek.

Bolu Arasta Projesi Eylül'de tamamlanıyor!

Bolu Gerede'de metruk halde bulunan ve Belediye Başkanı Mustafa Allar'ın girişimleri ile 3 bin metrekarelik alanın bin metrekaresi kamulaştırılarak hayata geçirilen Arasta Projesi'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Projenin Eylül'de tamamlanması bekleniyor. 

Bolu Gerede Arasta projesi Eylül'de tamamlanacak!

Bolu Gerede'de yer alan metruk haldeki binayı dönüştürme Arasta Projesi'nde çalışmalar devam ediyor. Projenin Eylül ayı gibi tamamlanması hedefleniyor.

Balıkesir Altıeylül'de kentsel dönüşüm zamanı!

2020 yılının başından bugüne kadar yaptıkları çalışmalarla ilgili konuşan Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, 1.Gündoğan Mahallesi, 2.Gündoğan Mahallesi, Yıldız Mahallesi ve Gaziosmanpaşa mahallelerine dönüşüm müjdesi verdi.

Balıkesir Altıeylül'de 7.5 milyon TL'ye satılık akaryakıt istasyonu!

Balıkesir Toplu Konut A.Ş. tarafından mülkiyesi Balıkesir Toplu Konut A.Ş.'ye ait Balıkesir ili, Altıeylül ilçesi, 10272 ada 1 parselde yer alan arsa vasıflı akaryakıt istasyonu 7.5 milyon TL'ye satılıyor...

TOKİ'den Balıkesir Altıeylül'e 762 yeni konut!

Balıkesir ili, Altıeylül ilçesi, Dinkçiler Mahallesi 762 adet konut 26 adet ticaret ve 1 adet cami İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 21 Eylül 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi!

TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonucu 2+1 ve 3+1 listesi ve Balıkesir Altıeylül isim listesi...

TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonuçları 28.07.2020!

TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonuçları 28.07.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonuçları 28.07.2020 ve TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonucu kazananlar listesi...

TOKİ Balıkesir Altıeylül kuraları bugün çekiliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir Altıeylül 2020 projesindeki konutların hak sahipleri bugün belli olacak. 

altıeylül toki projesi Haberi

altıeylül toki projesi

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa edecek olan TOKİ, yeni konut yatırımlarını son sürat sürdürüyor.

81 ilde hayata geçirdiği projelerle dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan TOKİ, yeni projesinin Balıkesir Altıeylül'de inşa edecek.

TOKİ Balıkesir Altıeylül projesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde hayata geçirilecek. Projede 506 adet konut yer alacak. 

İhalesi 9 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak olan TOKİ Balıkesir Altıeylül 2. Etap projesinde 506 konutun yanı sıra 5 adet dükkan da yer alacak.

TOKİ'nin resmi internet sitesindeki ihale ilanı şu şekilde:
Balıkesir İli Altıeylül İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi 2. Etap 506 Adet Konut , 5 Adet Dükkan, 1 Adet 16 Derslikli İlkokul, 1 Adet Cami, 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) 9...