ambarlar sitesi ak zirve

ambarlar sitesi ak zirve

Zeytinburnu’nun elde kalan en değerli arazilerinden Nakliye Ambarları arazisine Akvirve aday oldu. Dernek bugün Akzirve ile pazarlığa oturacak. Cumartesi günü dernek üyeleri bir araya gelerek teklifi değerlendirip bir karar verecek...

Zeytinburnu Oto Sanayi Sitesi arazisi imara açıldı!

İstanbul Zeytinburnu Ambarlar’daki Nakliyeciler Sitesi’nin ardından Zeytinburnu Oto Sanayi Sitesi de bölgeden taşınarak arazisi imara açıldı....

Malatya'ya yeni sanayi sitesi talebi!

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca yaptığı açıklamada Altay Kışlasında 4 bin dönümlük alanın sanayi sitesi yapılması adına ilgili bakanlıklara talepte bulunduklarını belirtti.

Nakliyeciler, 3. Havalimanı’ndan yer istiyorlar!

Ak Zirve Gayrimenkul’ün satın aldığı Zeytinburnu Ambarlar Sitesi’nden çıkarılan nakliyeciler, 3. Havalimanı’ndan yer istiyorlar.

Zeytinburnu Nakliyeciler Sitesi çalışanları eylemde!

Zeytinburnu Ambarlar Nakliyeciler Sitesi'nde faaliyet gösteren ve yıkım kararına direnmeye çalışan bir grup eylem yaptı. 

Samsun Keresteciler Sanayi Sitesi Temmuz'da tamamlanacak!

Toybelen'de inşa edilen Keresteciler Sanayi Sitesi ile ilgili S.S. Samsun Güney Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 'Sanayi sitesindeki sorunların çözümü konusunda elimizden ne geliyorsa yapacağız' diye konuştu.

Akzirve Ambarlar'ın imar planı askıdan indi!

Akzirve Gayrimenkul tarafından Zeytinburnu Ambarlar Nakliyeciler Sitesi arazisi üzerinde hayata geçirilecek projenin imar planı değişikliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde ilanen çıkarıldığı askıdan indirildi

TOKİ Zonguldak Basın Sitesi için son başvuru 2 Eylül!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Zonguldak Gazeteciler Cemiyetinin Terakki Mahallesinde yapılmasını istedikleri TOKİ Basın Sitesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca olumlu karşılandığını bildirdi.

Şahinbey Oto Galericiler Sitesi'nin temeli atıldı!

Şahinbey Belediyesi Oto Galericiler Sitesi’nin temel atma törenine katılan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, AK Parti hükümetinin her zaman Gaziantep’in yanında olduğunu söyledi

Dündar Ünlü: Küçük Sanayi Sitesi taşınmalı!

AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü düzenlediği basın toplantısında Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında konuştu ve "AK Parti Engelledi" eleştirilerine cevap verdi.

Odunpazarı Küçük Sanayi Sitesi'nin imar planı değişikliğine ret!

Ak Parti Meclis Üyesi Mustafa Birsen, Anadolu Gazetesi köşe yazarı Cihan Yıldırım ile konuştu. Birsen, Odunpazarı'ndaki Küçük Sanayi Sitesi'nin imar planı değişikliğine neden ret oyu verdiğine açıklık getirdi. İşte Yıldırım ile Birsen'in konuşmaları....

Akzirve Gayrimenkul Zeytinburnu'ndaki ambarları Hadımköy'e taşıyacak!

Akzirve Gayrimenkul, geçen yıl satın aldığı Zeytinburnu Ambarlar Sitesi’ndeki 225 ambarla ilgili önemli bir adım atıyor. Akzirve; Ambarlar’daki arazi üzerinde ise konut, otel ve rezidans yapmayı planlıyor.

1999 yılında Zeytinburnu Ak Evler satışa sunulmuş!

1999 yılında inşa edilecek Zeytinburnu Ak Evler Sitesi satışa sunulmuş. 320 dairenin bulunduğu sitedeki 125 metrekarelik daireler 60 bin dolardan (23 milyar 950 milyon lira) başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Zeytinburnu Ambarlar Sitesi'nde 5 arazi kaldı!

Nakliyeciler Hadımköy'e taşınmak için yer tahsisi bekliyor. Akzirve Gayrimenkul'ün satın aldığı Zeytinburnu Ambarlar Sitesi'nde 220 ambarın satışı gerçekleşti. Kalan 5 ambar için ise pazarlıklar sürüyor.

ambarlar sitesi ak zirve

ambarlar sitesi ak zirve ambarlar sitesi ak zirve
Zeytinburnu’nun elde kalan en değerli arazilerden biri olan Ambarlar Sitesi arazisi uzun süredir kooperatif üyeleri arasında oybirliği sağlanamadığı için satılamıyordu. 


İstanbul Nakliyeciler Ambarları İşletme Kooperatifi’ne (NAKO) ait olan arsaya daha önce Nurol GYO ve Kiptaş gibi birçok firma talip olmuştu. Yaklaşık 300-350 milyon dolar fiyat biçilen 128 dönüm Zeytinburnu Nakliye Ambarları arazisine şimdi de Akzirve aday oldu.


Bugün pazarlık yapılacak

Bugün dernek yönetimi  Akzirve ile pazarlığa oturacak. Cumartesi günü ise üyeler bir araya gelerek Akzirve'nin teklifini değerlendirerek bir karar verecek. 

Pega Kartal’la adını duyurdu

Suudi Arabistan, Bahreyn ve Dubai’de inşaat faaliyetleri bulunan Akzirve, Türkiye’de 2010 yılından itibaren Akzirve Gayrimenkul Yatırım markasıyla hizmet vermeye...