anadolu üniversitesi emlak bölümü

anadolu üniversitesi emlak bölümü

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Eskişehir Meslek Yüksekokulu, emlak sektörüne nitelikli eleman desteği sağlamak için Emlak ve Emlak Yönetimi adıyla yeni bir program açtı.

Koronavirüs sebebiyle kiracı sözleşmeyi feshedebilir mi?

Anadolu Üniversitesi öğretim üyesi, ticaret hukuku uzmanı Dr. Ferhat Kayış, koronavirüs salgınının mücbir sebep kapsamında değerlendirilebileceğini belirtti ve kiracının koronavirüs sebebiyle sözleşmeyi feshedebileceğini söyledi...

Anadolu 2019'da emlak yatırımcısının yüzünü güldürdü!

Hürriyet Emlak 2019 yılı verilerini inceleyerek geçtiğimiz yıl konut sektörün nasıl geçtiğini araştırdı. Verilere göre Anadolu’da yer alan konutların yatırımcısına kazandırmaya devam ettiği görüldü...

2019'un ilk yarısında emlak piyasası nasıl geçti? 

Hürriyet Emlak, Emlak Endeksi verileri Anadolu'nun emlak piyasasının yükselen değeri olmaya devam ettiğini ortaya koydu. Antalya, Kırşehir ve Uşak’ta geçtiğimiz 6 ayda satılık konut fiyatlarındaki yukarı yönlü hareket dikkat çekti. 

Emlak piyasasında Anadolu rüzgarı!

Hürriyet Emlak verilerine göre, büyükşehirler kadar Anadolu’daki konut fiyatlarında yükseliş de oldukça dikkat çekiyor...

Eskişehir'e ulusal raylı sistem müjdesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Eskişehir'de düzenlenen mitingte konuştu. Erdoğan konuşmasında, "Anadolu Üniversitesi bünyesinde ulusal raylı sistem araştırma ve test merkezi kuruyoruz" ifadelerini kullandı.

Ege Üniversitesi Emlak Konut'a verilecek iddiası!

İzmir eski Milletvekili Zeynep Altıok Akatlı, Ege Üniversitesi’nin Bornova’daki kampüs alanın Emlak Konut'a tahisis edileceğini ve kampüsün Kemalpaşa'ya taşınacağını iddia etti.

Emlak Konut'un Anadolu'daki projeleri hızla gelişiyor!

Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Anadolu'daki birçok şehirde gayrimenkul projelerinin hızlı bir gelişim içerisine girdiğini söyledi...

Anadolu Üniversitesi’nden Emlak ve Emlak Yönetimi Eğitimi fırsatı!

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi Emlak ve Emlak Yönetimi Önlisans Programı ile sektöre eğitimli iş gücü ile destek oluyor. 

Nevşehir Emlak Konutları Anadolu kampanyası fiyatları!

Cent Yapı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Nevşehir Emlak Konutları 346 konut ve 74 ticari birimden meydana geliyor. Nevşehir Emlak Konutları Anadolu kampanyası fiyatları 397 bin TL'den başlıyor.

Niğde Emlak Konutları Anadolu kampanyası fiyatları!

Toplam 349 daire ve 16 ticari birimden meydana gelen Niğde Emlak Konutları'nda teslimlerin 2019 yılı Ekim ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Niğde Emlak Konutları Anadolu kampanyası fiyatları 335 bin TL'den başlıyor.

Başkent Emlak Konutları Anadolu kampanyası fiyatları!

Toplam 1.478 adet konut ve 26 ticari birimden meydana gelen Başkent Emlak Konutları'nda teslimlerin 2020 yılı Ocak ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Başkent Emlak Konutları Anadolu kampanyası fiyatları 738 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut'tan Anadolu'da kolay ev sahibi olma fırsatı!

Emlak Konut, Anadolu'da kolay ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapan kampanya kapsamında Başkent Emlak Konutları, Niğde Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları 3 ve Nevşehir Emlak Konutları projeleri bulunuyor.

Emlak İstasyonu, İstanbul Anadolu bölge müdürlüğü açıldı!

Emlak İstasyonu, İstanbul Anadolu bölge müdürlüğünü açıldı. Emlak İstasyonu avantajlı franchising koşulları ile yatırım fırsatı sunuyor.

anadolu üniversitesi emlak bölümü

anadolu üniversitesi emlak bölümü anadolu üniversitesi emlak bölümü

AÜ Rektörlüğünden alınan bilgiye göre, 2007-2008 öğretim yılında ön kayıtla 30 öğrenci alan programa katılanlar, bilgisayardan emlak finansmanına, emlak pazarlamasından emlak değerlendirme ilkelerine, gayrimenkul mevzuatından halkla ilişkilere kadar geniş bir yelpazede eğitim alacak.

İki yıllık eğitim sonunda 30 iş günü staj yapan öğrenciler, emlak sektöründe çalışabilir duruma gelecek.

Eskişehir Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Kudret Özdaş, kamuoyunda mortgage (tut sat) olarak bilinen Konut Edindirme Yasasının emlak alım ve satım işleriyle uğraşacaklar için yeni düzenlemeler getirdiğini, artık bu alanda...