28 / 05 / 2022

ankara incek projesi

ankara incek projesi

Besa Grup, Ankara İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek. Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Kent incek Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Işık imzaladığı sözleşmeyle dev proje 'Kent incek'in ilk adımı atıldı.

Besa Grup Ankara-İncek'te 850 konutlu proje için kolları sıvadı!

Besa Grup, Ankara-İncek'te 850 konutlu yeni bir projeye başlamak için kollan sıvadı. Kent İncek ismiyle yükselecek proje için Besa ve Kent İncek Yapı arasında imzalar da atıldı.

Ankara-Çankaya Projesi'nde aylık 10 bin 331 TL'ye ofis kiralandı!

Yapı Kredi Koray GYO, Ankara-Çankaya Projesi Ticaret Merkezi A Blok'ta yer alan, 5 nolu bağımsız bölümün, 6 yıl süre ile 10.331 TL kira bedeline ve her yıl bir önceki yılın 12 (oniki) aylık ÜFE+TÜFE ortalaması ile artış uygulamak suretiyle kiraya verilmesine karar verdi. 

TOKİ Ankara Beypazarı projesi için ÇED süreci başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Beypazarı Ayvaşık projesi için ÇED süreci başladı.

TOKİ Ankara Cinderesi Projesi'nde konutlar yükseliyor!

Ankara'nın Altındağ ilçesi Cinderesi bölgesinde özlem bitiyor. Uzun yıllar boyunca çözülmesi bekleyen Cinderesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde konutlar yükseliyor. 

Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davasıyla ilgili yeni gelişme!

Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davasıyla ilgili yeni gelişme yaşandı. Davacı, en son hazırlanan bilirkişi raporuna itiraz etti ve yeni bir heyet oluşturularak, yeniden keşif ve bilirkişi incelemesi yapılmasını talep etti. Davacı taraf temyize başvurdu.

Bursa-Ankara YHT projesi TBMM gündeminde!

Bursa-Ankara yüksek hızlı tren projesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Kayışoğlu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ankara-Çankaya projesi yapı ruhsat davasında son gelişmeler! 

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davası hakkında açıklama yaptı...

TOKİ Ankara Yenimahalle projesi için ÇED süreci başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Yenimahalle 2020 projesi için ÇED süreci başladı.

Ankara Kent İncek projesi 2020'de teslim edilecek!

İnşaat firması BESA Grup, Başkent Ankara'da başlattığı Kent İncek projesini Haziran 2020’de teslim edeceğini duyurdu.

Niğde-Ankara Otoyolu projesi meclis gündeminde!

Niğde-Ankara Otoyolu projesi TBMM gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

TOKİ Ankara Kuzeykent projesi kura sonuçları listesi!

TOKİ Ankara Kuzeykent'teki satışa çıkarılan 809 daireye tam 992 başvuru geldi. Projedeki daireler sahiplerini buluyor. İşte TOKİ Ankara Kuzeykent projesi kura sonuçları listesi....

Yapı Kredi Koray GYO'dan Ankara-Çankaya Projesi açıklaması!

Yapı Kredi Koray GYO Ankara-Çankaya Projesi yapı ruhsat iptal davasıyla ilgili gelişmelerle ilgili bir açıklama yaptı.

Ankara Northland projesi basına tanıtıldı!

Ankara’nın duayen işadamlarından Ali Yetkinşekerci, 313 konut ve 21 dükkandan oluşan Northland Konut Projesi ile aynı zamanda Keçiören’in bir numaralı projesini hayata geçirmenin heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Yapı Keredi Koray Ankara Çankaya Projesi ruhsat bildirisini yayınladı!

Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Yapı Keredi Koray Ankara Çankaya Projesi ruhsat bildirisini yayınladı.

ankara incek projesi Haberi

ankara incek projesi

Besa Grup, Ankara İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek. Yaklaşık 40 yıldan bu yana farklı projelere imza atan Besa Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Kent incek Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Işık arasında imzalanan sözleşmeyle İncek'e kurulacak dev proje 'Kent incek'in ilk adımı atıldı. İmza töreninde konuşan Salih Bezci, Ankara'nın hemen tüm gözde yerleşim merkezlerinde Besa projelerini hayata geçirdiklerini vurgulayarak "Uzun yıllar yasam standartlarını yükselten konutları da hayata geçiriyoruz. 'Kent incek' projesi de Besa'nın sürdürdüğü kalite anlayışının yansıdığı bir proje olacak" dedi. Bu yıl başlanacak projede, lüks ve yüksek standartlı 5 farklı tipte konutlara yer verilecek. Mogan Gölü manzaralı projede, 1+1,2+1,2.5+1, 3.5+1 ve 4.5+1 konut tipleri yer...