26 / 06 / 2022

Ankara itfaiyesi projeleri

Ankara itfaiyesi projeleri

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, asli görevi olan yangınlara müdahale hizmetinin yanında Ankaralılara önemli hizmetler de götürüyor. İşte Ankara itfaiyesinin 2014 yılı ilk 6 aylık raporu...

TOKİ Ankara projeleri için tarih belli oldu! O ilçelere 1.048 ucuz konut geliyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığnın Ankara projeleri için tarih belli oldu.

TOKİ Ankara projeleri için start verdi! 1.048 yeni konut geliyor!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan TOKİ, başkent Ankara'da da 2 yeni projede 1.048 konut inşa edecek. İşte merakla beklenen o projeler...

TOKİ Ankara projeleri için düğmeye bastı! Başkente 199 konutluk 2 yeni proje geliyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı başkent Ankara'da 2 yeni proje inşa edecek. İşte proje detayları...

TOKİ'den Ankara'ya 413 yeni konut!

Türkiye'nin 81 ilinde yeni konut projeleri hayata geçiren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Elmadağ projesi için de düğmeye bastı.

İstanbul, Ankara ve İzmir'e millet bahçesi müjdesi!

Kişi başına düşen yeşil alan miktarını artırmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul, Ankara ve İzmir millet bahçesi projeleri için düğmeye bastı.

Merkez Ankara'dan 96 ay vade fırsatı!

Emlak Konut GYO projeleri arasında 2020'nin şampiyonu olan Merkez Ankara'da 0,99 oranla banka kredisi olmadan, konutlarda 60 ay, ofislerde 96 ay vade fırsatı sunuluyor.

Ankara'da 12 bin 500 konut inşa ediliyor!

Ankara'nın Güdül ilçesine bir dizi ziyarette bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da devam eden konut projeleri hakkında bilgi verdi. 

Ankara-Sivas, Bursa-Osmaneli ve Konya-Karaman YHT projeleri mecliste!

Ankara-Sivas, Bursa-Osmaneli ve Konya-Karaman hızlı tren hattı projeleri ile Gebze-Darıca metro hattı projesinin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Tarhan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Ankara projeleri masaya yatırıldı!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Ankara projelerini masaya yatırdı.

Ankara İncek projeleri masaya yatırıldı!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek İncek Toki 1. Etap konutlarını ziyaret ederek site sakinlerine projeler hakkında bilgi verdi.

Ankara'daki üniversiteler bisiklet yollarına kavuşuyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın önemli projeleri arasında yer alan “Bisiklet Yolu Projesi”nin hayata geçtiği Başkent’te üniversite yerleşkelerinde de bisiklet yolu yapımı hızlandırıldı. 

Ankara'ya milyarlarca liralık ulaştırma yatırımları!

Ankara'nın milyarlarca liralık büyük ulaştırma projeleri ardı ardına hayata geçiriliyor. 2021'de tamamlanması planlanan 1.2 milyar TL proje bedelli Ankara-Niğde Otoyolu'nun bu yıl açılması bekleniyor. Ankara Sivas YHT'nin bu yıl, Ankara İzmir YHT'nin ise 2023 sonunda tamamlanması planlanıyor.

TOKİ Ankara projeleri için zemin etüt raporu hazırlatacak!

Ankara İli Beypazarı, Bala, Haymana, Güdül, Nallıhan ve Çubuk İlçelerinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi 2 Nisan 2020 tarihinde saat 14:00'de yapılacak.

Ankara itfaiyesi projeleri Haberi

Ankara itfaiyesi projeleri

Türkiye’de yaşanan büyük deprem, sel baskınları ve maden faciaları gibi afetlerde gerçekleştirdiği kurtarma faaliyetleri ile bütün yurtta adını duyuran Büyükşehir İtfaiyesi, intihara teşebbüsten, trafik kazalarına, göçük olaylarından suda boğulmalara, baca temizliğinden kapı açmaya kadar birçok olayda vatandaşın yardımına koşuyor.-İLK ALTI AYDA 2 BİN 941 YANGIN MEYDANA GELDİ


Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin yayınladığı 2014 yılı ilk 6 aylık Faaliyetler Çizelgesi’ne göre Ankara’da 6 ayda 2 bin 941 yangın meydana geldi. Bu süreçte 15’i kamuya, 936’sı özel kişi ve kuruluşlara ait binalarda yangın çıktı. Atölye-imalathane, fabrika gibi yerlerde 143, motorlu araçlarda 301, odun-kömürlük deposu gibi yerlerde 60, orman ve fidanlıklarda 11, ot-saman-çöp-ekin yerlerinde ise 1172 yangın olayı meydana gelirken, 303 yangın olayı da diğer  kategorilerde yaşandı.-SADECE YANGIN SÖNDÜRMEDİLER


İtfaiye ekipleri 6 aylık sürede su...