25 / 06 / 2022

Ankara reklam ve tanıtım projeleri

Ankara reklam ve tanıtım projeleri

ATO'nu düzenlediği ve çok sayıda kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı “Ankara’da Kongre Turizmi Ortak Akıl Arama Toplantısı”ndan başkent için önemli kararlar çıktı.

İstanbul Ankara ve İzmir'deki Hazine'ye ait taşınmazlar satılıp imar planı değişti! İşte yeni sahipleri

Özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazların satışı ve imar planı değişikliği onaylandı. Mülkiyeti Maliye Hazinesi'ne kayıtlı Ankara, İstanbul ve İzmir'deki taşınmazlara en yüksek fiyat tekliflerini veren şirketler belli oldu. İşte detaylar...

Mevtaş İnşaat Reklam Ve Sanayi Limited Şirket kuruldu!

Mevtaş İnşaat Reklam Ve Sanayi Limited Şirket Eyüpsultan'da Cebbar Yücetaş tarafından kuruldu.

Paladium Medikal Tekstil Danışmanlık Reklam Ve İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited kuruldu!

Paladium Medikal Tekstil Danışmanlık Reklam Ve İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited bugün Kartal'da Ali Ercan İçin tarafından kuruldu.

Kadle İnşaat Taahhüt Enerji Gayrimenkul Reklam Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kadle İnşaat Taahhüt Enerji Gayrimenkul Reklam Ve Ticaret Limited Şirketi Beykoz'da Veli Genç tarafından kuruldu.

Asm34 Grup Taşımacılık Gayrimenkul Reklam Ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asm34 Grup Taşımacılık Gayrimenkul Reklam Ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Musa Şeker tarafından kuruldu.

Foc Turizm Acenteliği Tekstil Reklam Ve Organizasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Foc Turizm Acenteliği Tekstil Reklam Ve Organizasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cengiz Parlak tarafından kuruldu.

Delta Ekipman Yapı Taahhüt Mimarlık Kimya Reklam Ve Ambalaj Malz.Paz.San.Tic.Limited Şirketi kuruldu!

Delta Ekipman Yapı Taahhüt Mimarlık Kimya Reklam Ve Ambalaj Malz.Paz.San.Tic.Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Erbey tarafından kuruldu.

Ubaylar Yapı Malzemeleri Metal Otomotiv Reklam Ve Tekstil Limited Şirketi kuruldu!

Ubaylar Yapı Malzemeleri Metal Otomotiv Reklam Ve Tekstil Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Ubay tarafından kuruldu.

Baysen İnşaat Metal Otomotiv Reklam Ve Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baysen İnşaat Metal Otomotiv Reklam Ve Lojistik Ticaret Limited Şirketi Ümraniye’de  650 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Torun tarafından kuruldu.

Maslak Reklam Ve Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Maslak Reklam Ve Gayrimenkul Limited Şirketi Beyoğlu’nda  10 bin TL sermaye bedeli ile Dürdane Yeşim Bal tarafından kuruldu.

Ankara Polatlı ve Gölbaşı için acele kamulaştırma kararı!

Ankara ili, Polatlı ve Gölbaşı ilçeleri sınırları içinde yer alan bazı taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. 

Makro Mimarlık Danışmanlık İnşaat Reklam Ve Tanıtım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Makro Mimarlık Danışmanlık İnşaat Reklam Ve Tanıtım Ticaret Limited Şirketi  Ümraniye’de  50 bin  TL sermaye bedeli ile Volkan Mengir tarafından kuruldu.

Prime Estate Gayrimenkul Reklam Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Prime Estate Gayrimenkul Reklam Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aslı Evin Erköeoğlu ve Numan Ünvan ortaklığında kuruldu.

Ankara reklam ve tanıtım projeleri Haberi

Ankara reklam ve tanıtım projeleri

ATO'nu düzenlediği ve çok sayıda kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı “Ankara’da Kongre Turizmi Ortak Akıl Arama Toplantısı”ndan başkent için önemli kararlar çıktı. Toplantıda Ankara'nın reklam be tanıtımı için öncelikle  'Tanıtım Üst Kurulu' kurulması kararlaştırıldı. 


Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) Başkent’i kongre turizmi merkezi haline getirmek için yol haritası belirlemek ve yapılacak çalışmalara tüm tarafları dahil etmek amacıyla düzenlediği “Ankara’da Kongre Turizmi Ortak Akıl Arama Toplantısı”ndan önemli kararlar çıktı. 

21-22 Nisan 2015 tarihlerinde Ankara Sheraton Oteli’nde düzenlenen toplantının sonuç bildirgesi yayınlandı. Toplantıya, Ankara Valiliği, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çankaya Belediyesi, Beypazarı Belediyesi, Haymana Belediyesi, Kazan Belediyesi, Polatlı Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Ankara Kalkınma Ajansı, Ankara Devlet...