ankara toki konutları 2016 başvuru

ankara toki konutları 2016 başvuru

153 konutluk TOKİ Ankara Ayaş projesinde bulunan 10 adet konut kurasız olarak satışa çıkıyor. Ankara Ayaş TOKİ başvuruları başladı.

TOKİ Ankara Yapracık Konutları fiyatları!

Peşinler 13 bin 395 TL'den başladığı projede 5 adet daire mevcut. İşte TOKİ Ankara Yapracık Konutları fiyatları...

TOKİ Ankara Yapracık Konutları başvuru!

120 aya kadar vade sağlanan projede daireler açık satış yöntemiyle satılacak. İşte TOKİ Ankara Yapracık Konutları başvuru detayları...

TOKİ Ankara Ayaş Konutları fiyat!

TOKİ Ankara Ayaş Konutları fiyat listesine göre 76 bin 900 TL'den başlıyor. Projede taksitler 376 liradan başlıyor.

Mamak Gülseren TOKİ Konutları başvuruları yarın bitiyor!

Fiyatların 81 bin 433 TL'den başladığı Ankara Mamak TOKİ projesinde taksitler 756 liradan başlıyor. Mamak Gülseren TOKİ Konutları başvuruları yarın bitiyor.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi TOKİ Konutları son başvuru tarihi!

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi TOKİ Konutları son başvuru tarihi 30 Haziran Perşembe gününe kadar devam ediyor. Projede toplamda 214 adet dairenin satışa çıkarıldı.

Ankara Mamak Yatıkmusluk TOKİ Konutları fiyat!

Başvuru bedelinin 2 bin TL olarak kabul edildiği projede başvuru dönemi 13 Nisan 2016 tarihine kadar devam ediyor. Ankara Mamak Yatıkmusluk TOKİ Konutları fiyat listesine göre 133 bin 192 TL'den başlıyor.

Ankara Etimesgut TOKİ Konutları'na emekli dinlenme evi inşa ediliyor!

Etimesgut Belediyesi, Yukarı Yurtçu Mahallesi'ndeki TOKİ Konutları'na emekli dinlenme evi inşa ediyor. Emekli dinlenme evinin kaba inşaatı tamamlanırken, tesisin de içerisinde bulunduğu alana modern park yapılıyor.

Ankara Altındağ Başpınar TOKİ konutları teslim ediliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Altındağ Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılan Ankara Altındağ Başpınar TOKİ konutları teslim ediliyor.

TOKİ Ankara Yapracık Konutları başvuru dönemi başladı!

Yüzde 40 engelli vatandaşlara satılmak için açık satışa sunulan TOKİ Ankara Yapracık Konutları başvuru dönemi başladı.

TOKİ Ankara Başpınar Konutları teslim ediliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Altındağ Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılan Başpınar Mahallesi TOKİ Konutları yeni sahiplerine bir bir “merhaba” diyor.

Adıyaman Çelikhan TOKİ Konutları ne zaman tamamlanacak?

Çelikhan’daki TOKİ konutları inşaat alanını gezen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Adıyaman Çelikhan TOKİ konutları hızla yükseliyor!

Çelikhan’daki TOKİ konutları inşaat alanını gezen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Ankara Ankalux Konutları'nda fiyatlar 99 bin TL'den başlıyor!

Hit Yapı imzasıyla inşa edilen proje toplam 118 adet daireden meydana geliyor. Proje Ankara İl'i Yenimahalle İlçe'sinde inşa ediliyor. Ankara Ankalux Konutları'nda fiyatlar 99 bin TL'den başlıyor.

ankara toki konutları 2016 başvuru

ankara toki konutları 2016 başvuru ankara toki konutları 2016 başvuru

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ankara Ayaş Kaymakamlığı Projesi kapsamında yer alan 10 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa çıkıyor. 


Ankara Ayaş TOKİ başvuruları başladı!

Ankara Ayaş TOKİ başvuruları başladı ve 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek. Projedeki konutlar için başvurular T.C Ziraat Bankası A.Ş Ayaş Şubesi'ne yapılacak. 


Konut seçimini yapan alıcı  peşinatını Ayaş Şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.


Satış duyurusu için