ankara yaşam sokağı konsepti

ankara yaşam sokağı konsepti

Ankara, son yılların gözde mekanları “yaşam sokak”larına bu kez üst düzey bir sokak ekliyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yaşam sokağı konseptinin Ankara’da da çok sevildiğini kaydetti.

Ankara'ya yeni aile yaşam merkezi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ankara Büyükşehir Belediyesi, kente yeni bir aile yaşam merkezi kazandırdı.

Marina Ankara Towers'ta yaşam başladı!

Sinpaş’ın Çankaya Oran’da inşaatına başladığı Marina Ankara projesinin Towers etabında yaşam başladı. Proje,  Altınoran projesinin yanı başında bulunuyor.

Migros, Balance Güneşli Yaşam Sokağı'nda açıldı!

A plus olarak tasarlanan Balance Güneşli’de çalışanların ve bölgede yaşayanların sosyal hayatına hareketlilik getiren ve sokak kültürünü yansıtan Yaşam Sokağı’nda Migros MJet açıldı...

Kumru Ankara'da yaşam başladı! Yüzde 8 KDV avantajı!

Kuzu Grup imzası ile hayata geçirilen Kumru Ankara'da yaşam başladı. Projedeki dairelerin satışları yüzde 8 KDV avantajıyla devam ediyor...

Regnum Yaşam Sokağı'nda kiralamalar başladı!

Ankara'da yeni nesil iş merkezleri arasında yer alan ve  en ayrıcalıklı proje olarak gösterilen Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki 8 iş merkezinde kiralama dönemi başladı. 

Ankara Vivendi projesinde yaşam başladı!

İMY Yapı tarafından hayata geçirilen Ankara Vivendi projesinde yaşam başladı. Ankara Park Caddesi bölgesinde yükselen proje yatay mimarisi ile dikkat çekiyor. 

Mahall Ankara’da yaşam sağlıkla devam ediyor!

Başkent’in yükselen yıldızı Eskişehir Yolu’nun yeni yaşam merkezi Mahall Ankara ilgi çekici etkinlikler devam ediyor. 

Balance Güneşli'de Sokak Kahvecisi açıldı!

Güneşli bölgesinde yaşayanların sosyal ve günlük ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan ve sokak kültürünün yaşatıldığı "Yaşam Sokağı"nda markalar yerlerini almaya başladılar. 

Ankara Bağlıca Yaşam ve Spor Kompleksi'nin inşaatı başladı!

Ankara Etimesgut Belediyesi tarafından Bağlıca Mahallesi'ne inşa edilecek Bağlıca Yaşam, Eğitim ve Spor Kompleksi'nin ihalesini tamamladı. Kompleks 53 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek.

Kent İncek, Ankara’nın en yeşil projesi olmayı hedefliyor!

Kent İncek kişi başına düşen 14 metrekare yeşil alan İle Ankara’nın en yeşil projesi olmayı hedefliyor. Büyükşehirlerde yeni konut projeleri birbiri ardına yükselerek, yeni yaşam merkezleri oluştururken, firmaların en büyük kozu yeşil alan ve peyzaj oluyor.

Wind Ankara ile rüzgar Çayyolu'ndan esecek!

Çayyolu’nun prestijli projesi Wind Ankara, kapılarını açmak için gün sayıyor. Aralık 2017’de teslim edilecek olan projeye dair önemli açıklamalarda bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “ Ankara’da yaşam standartları burada şekillenecek” dedi.

Wind Ankara ile huzur dolu bir yaşam hayat buluyor!

Ankara’nın en prestijli lokasyonunda şehir manzaralı, huzur dolu bir yaşam Wind Ankara projesi ile hayat buluyor.

Konya Havzan Aile Yaşam Merkezi'nin temeli atıldı!

Konya Havzan Aile Yaşam Merkezi'nin temel atma töreni gerçekleşti. Yıl sonunda teslim edilecek olan Havzan Aile Yaşam Merkezi ve Çocuk Sokağı Projesi bin 235 metrekarelik inşaat alanına sahip.

ankara yaşam sokağı konsepti Haberi

ankara yaşam sokağı konsepti

Başkent Ankara, son yılların gözde mekanları “yaşam sokak”larına bu kez üst düzey bir sokak ekliyor.

Farklı mekanların yer aldığı, gurme lezzetlerin ve eğlencenin bir araya geldiği ‘yaşam sokakları’ Ankara’nın da son yıllardaki yeni gözde sosyalleşme noktaları haline geldi. Ancak alanların giderek birbirine benzemesi sıradanlaşma tehlikesine neden olurken, ziyaretçiler daha farklı konseptlere yer verenlere ilgi gösteriyor.


Son yıllarda yaşam sokağı kültürünün iyice oturduğunu ifade eden OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, ziyaretçi profiline, taleplerine ve bulundukları bölgelere göre kurgulanan yaşam sokağı konseptinin Ankara’da da çok sevildiğini kaydetti.


Ancak tüketim çağında, yaşam sokağı konseptinin de hızla tüketildiğini, bu durumun da ziyaretçilerde doygunluğa neden olabildiğini vurgulayan Ünal Pala, “Her işte ihtiyaç duyulan yenilikçilik anlayışı, konu sosyal hayat olunca çok daha önemli oluyor. Çünkü stres...