Antalya Büyükşehir kira

Antalya Büyükşehir kira

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, esnafın işyeri kirasının kamu tarafından ödenmesi çağrısı yaptı. Antalya Büyükşehir Belediyesi bu çağrıya rağmen kiracısı esnafın ‘kira almayın’ talebini reddetti.

Antalya kira endeksi en fazla artan şehir oldu!

Endeksa ve Hürriyet Emlak işbirliğiyle hazırlanan 2020 1. çeyrek kira endeksi verilerine göre, 5 büyük şehir içerisinde kira endeksi en fazla artan şehir, Antalya olarak kaydedildi. Antalya'da kira endeksi bir önceki çeyreğe göre 9,38 puan arttı...

Antalya Büyükşehir esnafın kira talebini reddetti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, esnafın işyeri kirasının kamu tarafından ödenmesi çağrısı yaptı. Antalya Büyükşehir Belediyesi bu çağrıya rağmen kiracısı esnafın ‘kira almayın’ talebini reddetti.

Antalya Büyükşehir'den Kaş'a spor salonu müjdesi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ın Ova Mahallesi’nde spor salonu hayata geçiriyor.

Ankara Büyükşehir kira alacaklarını 2 ay erteledi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak koronavirüsle mücadele içerisinde olduklarını belirten Mansur Yavaş, ''Maddi anlamda yük oluşturmaması için, belediyemizin kira alacaklarını 2 ay erteledik'' dedi.

Antalya'da kira endeksi 53,26 puan arttı! 

Endeksa, Hurriyet Emlak işbirliğiyle 2019 yılı 4. çeyreğinin kira endeksini açıkladı. Antalya’da kira endeksi 4. çeyrekte 3. çeyreğe göre 13,51 puan, sene başından beri ise 53,26 puan artış gösterdi...

Antalya Büyükşehir'den Konyaaltı Sahili Projesi iddialarına yanıt!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer ve Başkan Başdanışmanı Cem Oğuz, Konyaaltı Sahili Projesi iddialarına cevap verdi.

Antalya Büyükşehir'den 6.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kepez ilçesi, Kütükçü mahallesinde yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 6 milyon 825 bin TL olarak belirlendi. 

Antalya Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi ailelere konteyner ev!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara konteyner ev yardımı yapıyor.

Antalya Büyükşehir bütçesinin yüzde 44'ü yatırıma ayrıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2020 bütçesi 3 milyar 450 milyon lira olarak belirlendi.

Antalya Büyükşehir'den 4 aileye konteyner ev!

Antalya'nın Manavgat ve Kaş’ta çıkan yangınlarda evleri zarar gören vatandaşları ziyaret eden Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yaraların sarılması konusunda imkânları seferber etti. 

Antalya Büyükşehir'den evi yanan aileye prefabrik ev!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş İlçesi Yeşilköy Mahallesi’nde önceki gün çıkan yangında evi kullanılamaz hale gelen Cengiz ailesine prefabrik ev ve eşya yardımı yaptı.

Antalya Büyükşehir'den Balbey kamulaştırma açıklaması!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarihi Balbey'deki kamulaştırma çalışmaları ilgili bir açıklama yaptı.

Antalya Büyükşehir Meclisi'nde Balbey Yenileme projesi konuşuldu!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısında Balbey Yenileme Projesi konuşuldu.

Antalya Büyükşehir kira

Antalya Büyükşehir kira Antalya Büyükşehir kira

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs tedbirleri kapsamında işyerleri kapatılan belediye kiracıları adeta şok yaşadı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'İşyeri kapalı olan esnafın kiralarını kamu ödemeli' açıklamasına karşılık turizm kenti Antalya'da tam tersi bir uygulamaya gidildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi kiracısı olan esnafın, "Kira almayın" talebini reddetti.

KİRALARI ALMAYIN

Antalya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, CHP'li Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne, belediyenin kiracısı olan üyelerinin kiralarının kapalı oldukları dönemlere ait kiraların alınmaması talebini iletti. Oda Başkanı Yüksel Uzun, 21 Mart-11 Mayıs tarihleri arasında İçişleri Bakanlığı'nın tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tedbirleri kapsamında berber, kuaför ve güzellik salonlarının faaliyetlerini durdurduğunu bunun için esnafın kirasını ödeyemeyecek durumda olduğunu belirtti. Başkan Uzun, özellikle otogar ve toptancı hallerindeki esnafın kiralarının...