API Türkiye pazarında

API Türkiye pazarında

İngiltere’de uyguladıkları ‘kiralama’ yönetimini Türkiye’ye uyarlayan API, böylece Türk alıcıların da Türkiye ve yurtdışında yatırım yapabilmelerini sağlıyor. API CEO’su Apaydın “Bu modeli Kaş, Bodrum gibi yörelerde de villa kiralama olarak uygulayacağız”

Türkiye gayrimenkul pazarında Çin atağı!

Türkiye’den gayrimenkul alan yabancılarda Çinliler öne çıkmaya başladı. Pandemi döneminde dahi 500 konut aldılar. Yatırım danışmanı Hakan Bucak, “Oluk oluk geliyorlar, 5 yıl sonra da burada üretime başlayacaklar” dedi.

Türkiye gayrimenkul pazarında yükseliyor!

"Yabancılar İçin En İyi 25 Emlak Pazarı" başlıklı araştırmaya göre Türkiye, dünya genelinde belirlenen en iyi 25 emlak pazarı sıralamasında 14. sırada oldu...

Legrand yeniden şirket satın alacak!

Fransa merkezli Legrand Grup, 30 yıldır Türkiye pazarında faaliyet gösteriyor. Legrand, Türkiye’deki fabrikalarına yaptığı 5.5 milyon euroluk yatırımını 1 ay önce tamamladı. Legrand’ın, bu yatırımdan sonra Türkiye’de yeniden şirket satın alma yoluna gitmesi bekleniyor...

Çinli inşaat ve demir yolu devi CREC'den Türkiye'ye büyük ilgi!

CREC Pazarlama Departmanı Müdürü Bu, "Türkiye pazarında gerçekten büyük potansiyeller olduğunu görüyoruz. Burada demir yolunun geliştirilmesi noktasında da büyük bir talep olduğunu biliyoruz. Bu yüzden burada olmanın iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz" dedi...

Türkiye Avrupa AVM pazarında liderliğini korudu!

"Avrupa Alışveriş Merkezleri Geliştirme Raporu”nun 2018 sonuçları açıklandı, rapora göre Türkiye Avrupa AVM pazarında liderliğini korudu!

Masar İnşaat Türkiye pazarına giriyor!

Suriye, Mısır ve Suudi Arabistan'da çok sayıda proje hayata geçiren Masar İnşaat Türkiye pazarında büyüyecek. Firma, 425 milyon liralık iki konut ve 2 turizm projesine başlayacak.

QNB, Türkiye'de emlak danışmanlığı verecek!

Katar Ulusal Bankası (QNB), müşterilerine Türkiye pazarında emlak danışmanlığı hizmeti sağlamak üzere Realty World Turkey ile anlaşma imzaladı.

Türkiye uluslararası inşaat pazarında yerini koruyor!

Türkiye, “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesinde, müteahhitlik firması sayısını ve ülke sıralamasındaki yerini korumayı başardı. 

Miniso yıl sonuna kadar 60 mağazaya ulaşacak!

Japon 'fast fashion' tasarım markası Miniso, Türkiye pazarında hedef büyüttü. Miniso, yıl bitmeden 60 mağazaya ulaşmayı amaçlıyor.

DYO, Rusya pazarında büyümeyi hedefliyor!

DYO, 2,2 milyar dolarlık Türkiye boya pazarının büyük oyuncularından biri. Bu yıl ciroda 1 milyar TL'yi aşacak olan şirket, Rusya pazarında büyümeyi hedefliyor. DYO Genel Müdürü Serdar Oran, "Beş yılda Rusya pazarındaki ciromuzu 5 kat artıracağız" diyor.

Omran İnşaat'tan 2 yeni proje geliyor!

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, konut sektöründe emin adımlarla ilerleyerek yeni projeler inşa edeceklerini söyledi.

Kuzey Marmara Otoyolu'na Sany imzası!

5 seneden kısa bir süre içerisinde Türkiye pazarında en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen SANY, Kuzey Marmara Otoyolu (KMO) projesinde fore kazık makinaları ve paletli vinçleri ile boy gösteriyor.

Çengelköy Kasr-ı Ala ön talep topluyor!

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding'in ilk büyük konut projesi olan 'Kasr-ı  Alâ'da ön talep süreci başladı. 

API Türkiye pazarında Haberi

API Türkiye pazarında

Uluslararası emlak ve gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak 2005 yılında Londra’da çalışmalarına başlayan Advantage Properties International (API), Türkiye’de Metropolitan İstanbul Kule, Prime Tower gibi projelere ‘Hotel Apartments’ sistemini uygulayarak yabancı yatırımcıların ilgi odağı oldu. Faaliyet gösterdigi İngiltere’de özellikle otel odası, hotel apartments üniteleri ve öğrenci yurtları satışlarını, Türk alıcılar dahil uluslararası yatırımcılara başarı ile gerçekleştiren API, yabancı yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı konusunda İstanbul pazarında en başarılı birkaç firma arasına girdi. 

Yurtdışında uygulamalarına sıkça rastladığımız ve son yıllarda Türkiye’de de rağbet görmeye başlayan hotel apartments konseptinde yükselen ve API tarafından pazarlanan 3 ayrı proje İstanbul Avrupa yakasının otel sorununa çözüm olarak düşünülürken, iyi bir yatırım aracı olarak değerlendiriliyor. API CEO’su Alper Apaydın, Türkiye’ye getirdikleri yeni yatırım modellerinin çok başarılı olduğunu ve bu modellere...