APIdan kiralama yöntemi

APIdan kiralama yöntemi

İngiltere’de uyguladıkları ‘kiralama’ yönetimini Türkiye’ye uyarlayan API, böylece Türk alıcıların da Türkiye ve yurtdışında yatırım yapabilmelerini sağlıyor. API CEO’su Apaydın “Bu modeli Kaş, Bodrum gibi yörelerde de villa kiralama olarak uygulayacağız”

TF Varlık Kiralama'nın kira sertifikasının getiri oranı yüzde 17,50!

TF Varlık Kiralama'nın yurtiçinde halka arz yöntemi ile ihracı gerçekleştirilecek olan 180 gün vadeli kira sertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 17,50 dönemsel getiri oranı yüzde 8,6301 olarak belirlendi.

Şimdi açık AVM'ler ve outlet'ler moda!

AVM'lerde bazı perakendeciler kapalı alanlı AVM'lerden çıkıp, açık AVM'lere ve outlet'lere yöneldi. Aynı zamanda ciro üzerinden kiralama yöntemi uygulayan alışveriş merkezlerine talep daha da arttı.

TF Varlık Kiralama'nın kira sertifikası getiri oranı yüzde 3,8252 oldu!

TF Varlık Kiralama, yurtiçinde halka arz yöntemi ile ihracını gerçekleştirecek olduğu 179 gün vadeli kira sertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 7,80 dönemsel getiri oranı yüzde 3,8252 olarak belirlendi.

TF Varlık Kiralama'nın yurt içi kira sertifikası getiri oranı belirlendi!

TF Varlık Kiralama'nın yurt içinde halka arz yöntemi ile ihracını gerçekleştirecek olduğu 94 gün vadeli kira sertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 11.50, dönemsel getiri oranı yüzde 2.9616...

TF Varlık Kiralama'nın yurt içi kira sertifikası getiri oranı belirlendi!

TF Varlık Kiralama'nın yurt içinde halka arz yöntemi ile ihracını gerçekleştirecek olduğu 88 gün vadeli kira sertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 12.50, dönemsel getiri oranı yüzde 3.0137...

TF Varlık Kiralama'nın yurt içi kira sertifikası getiri oranı belirlendi!

TF Varlık Kiralama'nın yurt içinde halka arz yöntemi ile ihracını gerçekleştirecek olduğumuz 88 gün vadeli kira sertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 14.50, dönemsel getiri oranı yüzde 3.4959...

TF Varlık Kiralama kira sertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 22,50!

TF Varlık Kiralama'nın yurt içinde halka arz yöntemi ile ihracını gerçekleştirecek olduğumuz ilgili kira sertifikasının yıllık basit getiri oranı yüzde 22,50 dönemsel getiri oranı yüzde 5,5479 olarak belirlendi...

İnebolu Osman Sungur Eğitim Tesisi ihalesi iptal edildi!

İnebolu Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Osman Sungur Eğitim Tesisi atıl durumda yıllardır bekletiliyor. Geçtiğimiz günlerde kiralama yöntemi ile ihaleye çıkarılacağı belirtilmişti ancak ihale iptal edildi.

Maslak 1453'te sıra ticari ünitelerde!

Konut satışında sona gelinirken, bu kez 533 bağımsız üniteden oluşan ticari bölüm kamuoyuna sunulacak. Ticari ünitelerin satış ve kiralama yöntemi bir ay içinde kesinlik kazanacak.

THY Yılın En iyi Yapılandırılmış Finansman ödülünü kazandı!

THY Avrupa İhracat Ajansı garantili, Japon öz sermayeli, satın alma opsiyonlu faaliyet tipi finansal kiralama yöntemi ile seçkin ve yenilikçi bir finansmanı başarıyla tamamlayarak Türkiye'de "Yılın En iyi Yapılandırılmış Finansman" ödülünün sahibi oldu.

Ataköy Towers'ın Kiralama ve Yönetimi FU AVM'den!

FU AVM KİRALAMA VE YÖNETİM A.Ş. olarak, Türkiye’ nin birçok bölgesinde hayata geçirmiş olduğumuz AVM Planlama, AVM Geliştirme, AVM Kiralama ve AVM Yönetimi olarak birçok başarılı sonuç aldık ve de birçok başarılı projeye imza attık.

Yousef Anadani Turizm Gayrimenkul Alım Satım Kiralama Reklam Taşımacılık ve İthalat İhracat Şirketi kuruldu!

Yousef Anadani Turizm Gayrimenkul Alım Satım Kiralama Reklam Taşımacılık ve İthalat İhracat Şirketi, Hamed Al Yousef, Mohamad Ali Anadan tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Ev kiralama ve satın alma sürecinde nelere dikkat etmek gerekir?

Bengü Öner Milliyet Gazetesi'ndeki bugünki köşesinde Show Realty Profesyonel emlak Hizmetleri CEO'su Kazım Algın ile kiralama ve satın alma sürecinde yaşadığı deneyimler doğrultusunda gerçekleştirdiği söyleşiye yer verdi...

APIdan kiralama yöntemi Haberi

APIdan kiralama yöntemi

Uluslararası emlak ve gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak 2005 yılında Londra’da çalışmalarına başlayan Advantage Properties International (API), Türkiye’de Metropolitan İstanbul Kule, Prime Tower gibi projelere ‘Hotel Apartments’ sistemini uygulayarak yabancı yatırımcıların ilgi odağı oldu. Faaliyet gösterdigi İngiltere’de özellikle otel odası, hotel apartments üniteleri ve öğrenci yurtları satışlarını, Türk alıcılar dahil uluslararası yatırımcılara başarı ile gerçekleştiren API, yabancı yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı konusunda İstanbul pazarında en başarılı birkaç firma arasına girdi. 

Yurtdışında uygulamalarına sıkça rastladığımız ve son yıllarda Türkiye’de de rağbet görmeye başlayan hotel apartments konseptinde yükselen ve API tarafından pazarlanan 3 ayrı proje İstanbul Avrupa yakasının otel sorununa çözüm olarak düşünülürken, iyi bir yatırım aracı olarak değerlendiriliyor. API CEO’su Alper Apaydın, Türkiye’ye getirdikleri yeni yatırım modellerinin çok başarılı olduğunu ve bu modellere...