24 / 05 / 2022

arkatlı evler detaylı fiyat listesi 2021

arkatlı evler detaylı fiyat listesi 2021

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları ve proje detayları...

KİPTAŞ Aydınlık Evler ödeme planı! İşte detaylı tablo!

KİPTAŞ Aydınlık Evler ödeme planı belli oldu mu? KİPTAŞ Aydınlık Evler ödeme planı haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Aydınlık Evler ödeme planı! İşte detaylı tablo!

Aydınlık Evler fiyat listesi!

Aydınlık Evler detaylı fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Aydınlık Evler detaylı fiyat listesi ve proje detayları...

KİPTAŞ Arkatlı Evler başvuruları başladı!

İBB iştiraki KİPTAŞ tarafından Pendik'te hayata geçirilen 346 milyon 777 bin TL'lik proje için başvurular başladı.

KİPTAŞ Arkatlı Evler başvuruları yarın başlıyor!

İBB iştiraki KİPTAŞ tarafından Pendik'te hayata geçirilen 346 milyon 777 bin TL'lik proje için başvurular yarın başlıyor.

KİPTAŞ Arkatlı Evler başvuruları 2 gün sonra başlıyor!

İBB iştiraki KİPTAŞ tarafından Pendik'te hayata geçirilen 346 milyon 777 bin TL'lik proje için başvurular 2 gün sonra başlıyor.

KİPTAŞ Arkatlı Evler başvuruları 3 gün sonra başlıyor!

İBB iştiraki KİPTAŞ'ın yeni projesi Arkatlı Evler için başvurular 3 gün sonra başlıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor.

KİPTAŞ Arkatlı Evler projesi için ruhsat alınmadı iddiası!

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ'ın bugüne kadar Pendik'te hayata geçirdiği tüm projeler için kendilerinden ruhsat aldığını bildirerek, son proje proje için de herhangi bir başvuruda bulunmadığını belirtti.

KİPTAŞ Arkatlı Evler ödeme planı! İşte detaylı tablo!

KİPTAŞ Arkatlı Evler ödeme planı belli oldu mu? KİPTAŞ Arkatlı Evler ödeme planı haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Arkatlı Evler ödeme planı! İşte detaylı tablo!

KİPTAŞ Arkatlı Evler başvuruları! Başvurular nasıl yapılacak?

KİPTAŞ Arkatlı Evler başvuruları nasıl yapılacak? Arkatlı Evler Çamçeşme projesine nasıl başvurulur? Arkatlı Evler başvurusu nasıl yapılır? İşte merak edilen soruların yanıtları...

KİPTAŞ Arkatlı Evler teslim tarihi!

KİPTAŞ Arkatlı Evler teslim tarihi haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Arkatlı Evler teslim tarihi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire!

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları ve proje detayları...

Arkatlı Evler detaylı fiyat listesi!

Arkatlı Evler detaylı fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Arkatlı Evler detaylı fiyat listesi ve proje detayları...

Ekrem İmamoğlu'dan dikkat çeken kentsel dönüşüm açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün KİPTAŞ Arkatlı Evler'in temel atma törenine katıldı. İmamoğlu, düzenlenen törende İstanbul'daki kentsel dönüşüme ilişkin açıklamalarda bulundu.

arkatlı evler detaylı fiyat listesi 2021 Haberi

arkatlı evler detaylı fiyat listesi 2021

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden İBB iştiraki KİPTAŞ'ın yeni projesi İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te hayata geçirilecek.

Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çeken Arkatlı Evler projesi konumuyla da dikkat çekiyor. Proje Pendik ilçesi, Çamçeşme Mahallesi, 11425 Ada, 15 Parsel üzerinde yükselecek.

Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire!
Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Arkatlı Evler Çamçeşme satılık daire fiyatları hakkında bilgi vermeden önce proje detaylarına değinelim.

Çamçeşme Arkatlı Evler projesindeki bağımsız birim sayısı 894 olarak belirlendi. Merakla beklenen projenin arsa alanı 42 bin 24 metrekare, inşaat alanı ise 139 bin 829  metrekare.

Arkatlı Evler Çamçeşme'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor. Arkatlı Evler projesinden elde...