Armağan Akyüz ile Arman Özver

Armağan Akyüz ile Arman Özver

Gayrimenkul sektöründe yaptığı çalışmalarla dikkat çeken VAA Gayrimenkul’ün sahibi V.Armağan Akyüz ile sektörde pek çok önemli kurumda üst düzey yöneticilik yapmış olan Arman Özver, İstanbul Sapphire’de bir araya geldi.

Hulusi Armağan Yıldırım: Sakarya SGM örnek bir mimariye sahip!

Sakarya Sosyal Gelişim Merkezi ile ilgili açıklama yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli Bakım Hizmetleri Dairesi Başkanı Hulusi Armağan Yıldırım, “Sosyal Gelişim Merkezlerinin hizmetleri ve mimari yapısı bizleri oldukça etkiledi” dedi.

Vesta Global Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vesta Global Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Aslı Teuta Narazan ve Veli Armağan Akyüz ortaklığında kuruldu.

Armağan Konut Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Armağan Konut Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Küçükçekmece’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Emirhan Armağan tarafından kuruldu.

Akyüz Yatırım Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akyüz Yatırım Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ali Akyüz Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Ali İhsan Akyüz Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 milyon 510 bin TL sermaye ile 1 Temmuz'da Fatih'de kuruldu.

Akyüz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akyüz Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 19 Şubat 2015'te, 100 bin TL sermaye ile Beykoz 'da, Mehmet Akyüz, Nevzat Akyüz ortaklığında kuruldu.

Bahattin Akyüz: Kentsel dönüşüm ada bazlı yapılmalı!

MESO ve MEYDD Başkanı Bahattin Akyüz, Yunusemre Belediyesi ve Şehzadeler Belediyesi’nin sivil toplum kuruluşları ile ara ara bir araya gelmesini değerlendirerek bu durumun diğer belediye başkanlarına da örnek olması gerektiğini söyledi.

Armağan Akyüz ile Arman Özver Sapphire'i değerlendirdi!

Gayrimenkul sektöründe yaptığı çalışmalarla dikkat çeken VAA Gayrimenkul’ün sahibi V.Armağan Akyüz ile sektörde pek çok önemli kurumda üst düzey yöneticilik yapmış olan Arman Özver, İstanbul Sapphire’de bir araya geldi.

Akyüz Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akyüz Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hüseyin Akyüz tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 29 Eylül'de Sultanbeyli, Fatih Bulvarı, Cahar Dudayev Sokak'ta kuruldu.

Kurtköy Armağan Konutları 'nda son 3 daire: 195 bin liraya!

Son olarak 3 dairenin satışının sürdüğü Armağan Evleri projesinin fiyatları minimum 195 bin liradan başlıyor. Projede banka kredisi ile yapılan 120 aylık vadelerle daire sahibi olunabiliyor...

Armağan Evleri Kurtköy'de 179 bin TL'den başlıyor!

MSY Yapı imzası ile hayata geçirilen Armağan Evleri'nde daireler 179 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor...

Keziban Akyüz vefat etti: Armada ve Panora AVM'nin acı günü!

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Armada Alışveriş ve İş Merkezi ortaklarından Abdullah Akyüz'ün eşi Keziban Akyüz hayatını kaybetti

Blue Safe Mavi Kale: Mantolama ile bina başına 16 bin 362 TL tasarruf edin!

Yapı Sektörünün Devleri olan KALEKİM, DOW CHEMICAL ve MARDAV'ın birleşerek yalıtım sektörüne armağan ettikleri Blue' Safe Mavi Kale, Pazar lideri olarak halkı ısı yalıtımı ile birlikte yapılabilecek tasarruf konusunda bilgilendiriyor

Armağan İş Merkezi'nde icradan satılık 3 dükkan!

 Büyükçekme 3. İcra Müdürlüğü; Esenyurt Armağan İş Merkezi'ndeki 3 dükkanı satıyor. Dükkanların fiyatları 120 bin TL ile 350 bin TL arasında değişiyor. İhaleleri 7 Mart'ta yapılacak...

Armağan Akyüz ile Arman Özver

Armağan Akyüz ile Arman Özver Armağan Akyüz ile Arman Özver

V.Armağan Akyüz ile Arman Özver, İstanbul'un en önemli finans merkezlerinden birisi olan Levent - Maslak aksı üzerindeki Büyükdere Caddesi’nde yer alan ve 261 metre yüksekliğiyle Avrupa’nın en yüksek 2.binası olan İstanbul Sapphire’de toprak sahibine ait ve bugüne kadar hiç satışa çıkmamış 28 adet dairenin satışını gerçekleştirecek. Satışa sunulan dairelerin m2’leri 145 ile 850 arasında değişirken, m2 fiyatları ise 6.000 $ ile 10.000 $ arasında değişiyor. Rezidansların ortak kullanım alanında sadece kat maliklerine hizmet veren ücretsiz fitness center, business lounge ve toplantı odaları, kapalı havuz, 39.katta golf sahası ve oyun parkı yer alıyor.İstanbul Sapphire’in, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Levent – Büyükdere Caddesi’nde konumlandığını belirten Arman Özver; “360 derece panaromik İstanbul manzarası ile bu çok özel projenin bir...