Armağan Akyüz kimdir

Armağan Akyüz kimdir

Gayrimenkul sektöründe yaptığı çalışmalarla dikkat çeken VAA Gayrimenkul’ün sahibi V.Armağan Akyüz ile sektörde pek çok önemli kurumda üst düzey yöneticilik yapmış olan Arman Özver, İstanbul Sapphire’de bir araya geldi.

Serdar Akyüz, Avrasya GYO'dan ayrıldı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın genel müdürlük görevini yürüten Serdar Akyüz görevinden istifa etti...

Osman Akyüz, Sinpaş GYO'da ayrıldı!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu üyesi olan Osman Akyüz görevinden ayrıldı. Akyüz'ün yerine Mahmut Sefa Çelik yönetim kurulu üyesi olarak atanacak...

Hulusi Armağan Yıldırım: Sakarya SGM örnek bir mimariye sahip!

Sakarya Sosyal Gelişim Merkezi ile ilgili açıklama yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli Bakım Hizmetleri Dairesi Başkanı Hulusi Armağan Yıldırım, “Sosyal Gelişim Merkezlerinin hizmetleri ve mimari yapısı bizleri oldukça etkiledi” dedi.

Serdar Akyüz Avrasya GYO Genel Müdürü oldu!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürü Serdar Akyüz oldu.

Vesta Global Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vesta Global Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Aslı Teuta Narazan ve Veli Armağan Akyüz ortaklığında kuruldu.

Akta Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Akta Yapı Limited Şirketi Erdem Takış ve Resul Fethi Akyüz ortaklığında 120 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Armağan Konut Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Armağan Konut Yapı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Küçükçekmece’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Emirhan Armağan tarafından kuruldu.

Kuday İnşaat Otomotiv Gıda Turizm Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuday İnşaat Otomotiv Gıda Turizm Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hüseyin Gökhan Akyüz tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İstanbul için kentsel estetik uyarısı!

İngiltere’deki the University of Leeds’de akademik çalışmalar yürüten Emrah Akyüz, Avrasya Bilimler Akademisi'nde yayınladığı “Kentsel Estetik: İstanbul ve Edinburgh Örneğiˮ yazısında İstanbul için kentsel estetik uyarılarında bulundu.

İrem Derici: Evimden kirası için taşındım!

İrem Derici, son bir yılda yaşadığı fiziksel değişimden, iş hayatına ve özel hayatına dair her şeyi Armağan Çağlayan'a konuştu. Derici, Lider Şahin'in evine taşındı iddialarına da açıklık getirdi.

İlkadım'a imar darbesi!

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Hastanebaşı ve Kökçüoğlu mahalleleri ile ilgili bir karar Bağımsız Üye Erkan Akyüz'ün sert tepkisine yol açtı.

Manisa'da daire fiyatları uçtu!

MANİSA’da son 3 yılda satılık ve kiralık ev fiyatları, imar sorunundan dolayı adeta uçtu. Manisa Emlakçılar Derneği Başkanı Bahattin Akyüz, satılık evlerde ortalama metrekare fiyatının 3 bin lira olduğunu belirtti.

Manisalıların konutta tercihi İzmir!

Manisa Emlakçılar Derneği Başkanı Bahattin Akyüz, satılık evlerin ortalama metrekare fiyatının 3 bin lira olduğunu belirterek, "Manisalılar artık İzmir'den ev almayı tercih ediyor" dedi.

Armağan Akyüz kimdir

Armağan Akyüz kimdir Armağan Akyüz kimdir

V.Armağan Akyüz ile Arman Özver, İstanbul'un en önemli finans merkezlerinden birisi olan Levent - Maslak aksı üzerindeki Büyükdere Caddesi’nde yer alan ve 261 metre yüksekliğiyle Avrupa’nın en yüksek 2.binası olan İstanbul Sapphire’de toprak sahibine ait ve bugüne kadar hiç satışa çıkmamış 28 adet dairenin satışını gerçekleştirecek. Satışa sunulan dairelerin m2’leri 145 ile 850 arasında değişirken, m2 fiyatları ise 6.000 $ ile 10.000 $ arasında değişiyor. Rezidansların ortak kullanım alanında sadece kat maliklerine hizmet veren ücretsiz fitness center, business lounge ve toplantı odaları, kapalı havuz, 39.katta golf sahası ve oyun parkı yer alıyor.İstanbul Sapphire’in, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Levent – Büyükdere Caddesi’nde konumlandığını belirten Arman Özver; “360 derece panaromik İstanbul manzarası ile bu çok özel projenin bir...