arnavutköy arsa ilanları

arnavutköy arsa ilanları

Arnavutköy Belediye Başkanlığından: Arnavutköy Belediyesi'ne ait 3 adet gayrimenkul 1 Kasım 2012 tarihinde gerçekleşecek ihalede satışa çıkacak

Arnavutköy'de icradan 21.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Gaziosmanpaşa 6. İcra Dairesi, İstanbul ili, Arnavutköy ilçesi, Ömerli Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 21 milyon 936 bin TL olarak belirlendi. 

Avrasya GYO Arnavutköy'deki gayrimenkullerini 10 yıllığına kiraya verdi!

Avrasya GYO Arnavutköy Deli Yunus Köyü'ndeki beş adet bir katlı ve bir adet iki katlı betonarme işyeri ve arsa ve iki katlı ve üç katlı iki kargir işyeri ve arsa niteliğindeki gayrimenkullerin 10 yıllığına kiraya verilmesine karar verildi.

Avrasya GYO Arnavutköy gayrimenkulleri değerleme raporu!

Avrasya GYO, İstanbul ili, Arnavutköy ilçesi, Deli Yunus Köyü-Türkmen Mezarlığı Mevkii, 261 Parselinde kayıtlı bulunan beş adet bir katlı ve bir adet iki katlı betonarme işyeri ve arsa niteliğindeki gayrimenkullerin değerleme raporunu yayınladı. 

Arnavutköy'de 9.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Gaziosmanpaşa 6. İcra Dairesi, Arnavutköy'de bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsnın satış bedeli 9 milyon 282 bin 543 TL olarak belirlendi.

Arnavutköy'de 31.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Gaziosmanpaşa 6. İcra Dairesi, Arnavutköy'de bulunan arsayı 31 milyon 246 bin 450 TL'ye satıyor. İhale 5 Aralık 2019 günü gerçekleşecek.

Arnavutköy Ömerli'de 13.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Gaziosmanpaşa 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, İstanbul ili, Arnavutköy ilçesi, Ömerli Mahallesi, 184 ada, 5 parselde yer alan 6 bin 878,84 metrekarelik arsayı 13 milyon 757 bin 680 TL'ye icradan satıyor...

Arnavutköy'de 4.9 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Dursunköy Mahallesi, Karyatağı Mevkii'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 4 milyon 921 bin 448 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Arnavutköy'de 15.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Arnavutköy'deki konut imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

Yatırımcılar Kanal İstanbul çevresinde arsa avına çıktı!

Proje süreci netleştikçe geçiş güzergahı Küçükçekmece-Başakşehir-Arnavutköy hattındaki arsa fiyatları artmaya devam ediyor. Ancak bölgede hala yatırım için uygun araziler bulunuyor.

Şehrivadi Grup Arsa Ofisi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şehrivadi Grup Arsa Ofisi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Burak Susuz tarafından kuruldu.

Reysaş GYO Arnavutköy'deki deposunu 1.5 milyon TL'ye kiraya verdi!

Reysaş GYO, Arnavutköy Ömerli Mahallesi'ndeki arsa üzerindeki depolama alanını Polycor Ambalaj Tekstil San.Tic.Ltd.Şti."ye 5 seneliğine 1 milyon 500 bin TL'ye kiraya verdi.

Arnavutköy'de icradan 4.1 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Gaziosmanpaşa 2. İcra Dairesi, İstanbul Arnavutköy'de yer alan 3 arsayı ihale usulüyle satışa çıkardı. 3 gayrimenkulün satış bedeli 4 milyon 106 bin 622 TL olarak belirlendi.

Arnavutköy'de arsa yatırımı yapılmalı mı?

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Gayrimenkul Değerleme Özel Projeler Departmanı Yönetici Yardımcısı Esra Adıbelli Neşeli, Arnavutköy'den arsa almanın püf noktalarını anlattı.

arnavutköy arsa ilanları

arnavutköy arsa ilanları arnavutköy arsa ilanları
Hadımköy, Arnavutköy ve Haraççı'da bulunan 3 adet gayrimenkul 9 milyon 51 bin liraya muhammen bedelle 1 Kasım 2012 tarihinde yapılacak ihalede satışa çıkacak. Gayrimenkullerin en düşük bedeli 96 bin 950 lira olarak belirlendi. 


İlanı detaylı görüntülemek için