26 / 06 / 2022

Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Cemal Maviş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 24 Aralık'ta Başakşehir, Bahçeşehir 2. Kısım'da kuruldu

Dtd Mühendislik Mekanik Elektrik Tesisat İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dtd Mühendislik Mekanik Elektrik Tesisat İnşaat Ticaret Limited Şirketi Pendik'te Etem Demiryel ve Yılmaz Durmaz ortaklığında kuruldu.

Karat Mekanik Tesisat İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karat Mekanik Tesisat İnşaat Ve Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler’de   50 bin TL sermaye bedeli  ile Gülden Sönmez tarafından  kuruldu.

Enc Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enc Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkerim Ekinci tarafından kuruldu.

Polimak İnşaat Mekanik Tesisat İzolasyon Limited Şirketi kuruldu!

Polimak İnşaat Mekanik Tesisat İzolasyon Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İsmet Ertekin ve Murat Gümüş ortaklığında kuruldu.

Akdağ Mekanik Tesisat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akdağ Mekanik Tesisat Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Şahin Akdağ tarafından kuruldu.

Sirius Mekanik Tesisat Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sirius Mekanik Tesisat Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Evren Emlik tarafından kuruldu.

Akiş GYO Kadıköy'deki binasının tesisat işleri için Mekanik İnşaat ile anlaştı!

Akiş GYO'nun maliki bulunduğu İstanbul İli, Kadıköy İlçesi'nde çok katlı mağaza niteliğindeki binanın mekanik tesisat işleri için yapılan ihale sonucunda  Mekanik Elektrik İnşaat Taahhüt ile anlaştı.

ENC Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ENC Mekanik Tesisat İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkerim Ekinci tarafından kuruldu. 

Erna Tesisat Mekanik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erna Tesisat Mekanik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Sancaktepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Murat Berber ve İmdat Dursun tarafından kuruldu.

CYK Mekanik Tesisat ve Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

CYK Mekanik Tesisat ve Mühendislik Anonim Şirketi Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yener Kayabaşı ve Funda Korkmaz ortaklığında kuruldu. 

İntema İnşaat'tan sermaye artırımı açıklaması!

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağlı ortaklığının sermaye artırımına katılım hakkında açıklama yaptı.

Ata GYO, Total Teknik Mekanik ie anlaştı!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) mekanik tesisat işleri hakkında açıklama yaptı.

Akiş Kadıköy'deki projesi için Promech Mekanik Elektrik ile anlaştı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) mekanik ve elektrik tesisat işleri yüklenici sözleşmesi hakkında açıklama yaptı.

Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Haberi

Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Cemal Maviş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 24 Aralık'ta kuruldu. 


Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü mühendislik projeleri düzenler yönetir ve uygular mühendislik arge projeleri hazırlar ve yürütür...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Art Mekanik Tesisat Proje Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi adres: Başakşehir, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Boğazköy 3. Cadde, Hoşseda Sitesi, A Blok,...