Artaş İnşaat Kayseri projeleri

Artaş İnşaat Kayseri projeleri

İnşaat sektörü olarak 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini dile getiren Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Artaş inşaat olarak 16 bin 500 konut ürettik." dedi.

Artaş İnşaat'tan 'evde kal' çağrısına destek!

Koronavirüs salgınının ülkemize gelmesinden sonra Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı “Evde kal” çağrısı yapan Artaş İnşaat, yayınladığı video ile tam destek verdi.

Artaş İnşaat markalı projelerinde avantaj sunuyor!

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markalı Yamanevler ve Başakşehir projelerinde konut alıcılarına 180 ay 0,99 vade oranı ile ödeme imkanı sunuyor...

Artaş İnşaat 18 bin 500 aileyi ev sahibi yaptı!

Artaş İnşaat bugüne kadar toplam 18 bin 500 konuta imza attı. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Çetinsaya, "Artaş olarak sektördeki 42 yılımızı yaşıyoruz" dedi...

Artaş İnşaat 2019 yılı yatırım planlarını hazırladı!

Yılı anahtar teslim süreciyle kapatan Artaş İnşaat, 2019 için de yatırım planlarını hazırladı. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Tam gaz çalışmaya devam” dedi...

Artaş İnşaat 4 projede 2 bin 534 konut teslim etti!

Konut sektörünün en büyüklerinden biri olan Artaş İnşaat’ın Başkanı Süleyman Çetinsaya, projelerini ve 2019 yılına dair değerlendirmelerini paylaştı. Çetinsaya, 2018 yılında 4 projede 2 bin 534 konut teslim ettiklerini açıkladı.

Artaş İnşaat 2018'de 2.534 konut teslim etti!

Artaş İnşaat, 2018 yılı içerisinde toplamda 2 bin 534 konut teslim etti. Artaş İnşaat bu dönemde mevcut yatırımlarına da devam etti. 

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markası ile yatırımlarına devam ediyor!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, inşaat sektöründe 40’ıncı yılı geride bıraktıklarını belirterek, "Avrupa Konutları" markamız, markalı konut sektöründeki başarımızın bir sembolü oldu” dedi...

Artaş İnşaat Katar'da olumlu görüşmeler yaptı!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, geçen yıl fuarda 50 konut sattıklarını bu yıl da satış görüşmelerinin verimli geçtiğini söyledi.

Artaş İnşaat’a Dubai'den ortaklık teklifi!

Artaş İnşaat, Dubai Cityscape'ye bu yıl 11 projesiyle katıldı. 1.2 milyar lira yatırım değerine sahip Avrupa Konutları Yamanevler projesinin de lansmanını Dubai'de yapan firma, fuarda körfezli yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Artaş İnşaat 11 projesiyle Dubai Cityscape Fuarı'na katıldı!

Dubai Cityscape’ye bu yıl 11 projesiyle katılan Artaş İnşaat, Türkiye’nin yüksek yatırım potansiyelini Körfezli yatırımcılara sundu. Avrupa Konutları Yamanevler projesinin de lansmanını Dubai’de yapan firma, fuarda körfezli yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Artaş Avrupa Konutları 4 Atakent 2017 güncel fiyatları!

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları 4 projesi İstanbul Halkalı Atakent bölgesinde yükseliyor...

İnşaat sektöründe büyüme devam etti!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, FETÖ'nün 15 Temmuz'da yaptığı darbe girişimi öncesi ve sonrası Türkiye ekonomisinin ve inşaat sektörünün durumunu değerlendirdi.

Artaş inşaat projeleri Körfezli yatırımcılara sunuldu!

11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi’ne katılan Artaş İnşaat'ın projeleri Körfezli yatırımcılara sunuldu.

Artaş İnşaat Kayseri projeleri

Artaş İnşaat Kayseri projeleri Artaş İnşaat Kayseri projeleri

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, sektördeki yatırımlarını her geçen yıl daha da artırdıklarını belirterek, “İnşaat sektörü olarak 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.
ARTAŞ inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, ekonominin tüm aksları ve lokomotif konumundaki inşaat sektörünün 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini belirtti. Türkiye’nin önünü hem ekonomik, hem de stratejik atılımlar anlamında açık gördüklerini ifade eden Çetinsaya, “Bizler de bu anlamda sektördeki yatırımlarımızı her geçen yıl daha da artırıyoruz. Artaş inşaat olarak 16 bin 500 konut ürettik. Nitelikli konut sektöründe kalite ve güvenin markası olarak konumlandırdığımız Avrupa Konutları markalı tüm projelerimizde erken teslim, yüksek kalite ve prim oranlarıyla yatırımcımızın güvenini kazanmış bir firmayız” dedi.

Para Dergisi'nde yer alan habere göre; 1977 yılında temelleri atılan Artaş Inşaat’ın katma...