09 / 08 / 2022

asgari ücret dördüncü toplantı ne zaman

asgari ücret dördüncü toplantı ne zaman

Asgari Ücret Tespit Komisyonu tarafından yapılan asgari ücret toplantısının üçüncüsü sona erdi ve ücretin ne kadar olacağına dair bir açıklama gelmedi. Milyonlarca çalışan, asgari ücret 4. toplantı ne zaman? sorusunun cevabını merakla bekliyor...

İktidarın üst düzey yetkilisinden asgari ücret zammı ile ilgili yeni müjde! Esas zammı o zaman görün

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, yıl sonu asgari ücret zammı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Asgari ücret düzenlemesinde büyük müjde geldi! Bu rakamı duyan inanamadı! Hemen bu son dakika hesaplamasına bakın!

Milyonlarca kişi tarafından merak edilen de araştırılan asgari ücret düzenlemesi bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki asgari ücret ne zaman açıklanacak? İşte kalem kalem o rakamlar...

Asgari Ücret Komisyonu'nun önündeki ek zam miktarı ve hesaplanan miktar belli oldu!

Asgari ücrete ek zam yapılması için son kez bugün bir araya gelecek olan Asgari Ücret Tespit Komisyonu milyonlarca çalışanın gelir düzeyini yeniden ele alacak. Yılbaşında yapılan yüzde 50'lik zammın 6 ayda erimesi gündeme yeni maaş miktarını getirdi.

Asgari ücret zammında son dakika! Zamlar tek tek hesaplandı! Hemen en düşük ve en yüksek asgari ücret zammına bakın!

Asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Asgari ücrete ne kadar zam gelebilir? İşte merak edilen o soruların yanıtları...

TÜED Başkanı’ndan emekli maaşı talebi! En düşük emekli maaşı asgari ücret seviyesine yükseltilecek mi?

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, memur emeklileriyle SSK ve Bağ-Kur emeklileri arasındaki emekli maaşı makasının her geçen yıl arttığını ve en düşük emekli maaşının asgari ücret seviyesine yükseltilmesini istedi.

Asgari ücret zammı falan derken analistlerden bomba tahmin!

Türkiye'de asgari ücret zammı konuşulurken, dünyanın sayılı yatırım bankaları arasında yer alan Goldman Sachs'tan Türkiye için korkutan enflasyon öngörüsü geldi. Banka, enflasyon için yüzde 80 rakamını verdi. Bu işçi için çok kötü olması anlamına geliyor.

Emekli maaş zammı asgari ücret artışı ve 3600 ek gösterge düzenlemesi sonrası hükümetten bomba adım

Hükümet milyonları ilgilendiren ekonomik düzenlemeleri Temmuz ayında yapacak. Emekli maaş zammı, asgari ücret artışı ve 3600 ek gösterge düzenlemesi gündemin en önemli konuları. Hükümetin akabinde köklü bir değişime gideceği iddia edildi.

Asgari ücret alanlara büyük müjde! Asgari ücret zammında son dakika gelişmesi! Asgari ücrete ek zam yapılacak mı?

Asgari ücret alan milyonlarca kişi Temmuz ayında zam yapılıp yapılmayacağını merak ediyor. Peki asgari ücrete ek zam yapılacak mı? İşte son dönemlerde gündemden düşmeyen ek zam ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesi...

Merkez Bankası'nın dördüncü dolar müdahalesinin büyüklüğü belli oldu!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), 13 Aralık'ta dördüncü doğrudan döviz müdahalesinin boyutunu açıkladı.

Asgari ücret bugün açıklanıyor!

Milyonlarca çalışanın merak ettiği ve araştırdığı asgari ücret bugün resmen açıklanıyor...

Tüm gözler orada: Asgari ücret için dördüncü toplantı ne zaman?

Asgari Ücret Tespit Komisyonu tarafından yapılan asgari ücret toplantısının üçüncüsü sona erdi ve ücretin ne kadar olacağına dair bir açıklama gelmedi. Milyonlarca çalışan, asgari ücret 4. toplantı ne zaman? sorusunun cevabını merakla bekliyor...

2022 asgari ücret ne kadar olacak? İşte tahminler!

Asgari ücret bir çalışanın alabileceği en düşük maaşı olarak biliniyor. İş yeri sahipleri bu tutarın altındaki para ile işçi çalıştıramıyor. Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren asgari ücretin 2022 yılında ne kadar olacağı merak ediliyor.

En düşük emekli maaşı 'asgari ücret' seviyesinde olmalı!

TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün: ''Emekli aylıklarında eşitliğin sağlanması için intibak yapılmalı, en düşük emekli aylığı asgari ücret seviyesine yükseltilmeli'' dedi.

asgari ücret dördüncü toplantı ne zaman Haberi

asgari ücret dördüncü toplantı ne zaman

Milyonlarca çalışanın 2022 yılındaki aylık kazancını belirleyecek olan önemli toplantının üçüncüsü yapıldı. Görüşmeler sonucunda, ücretin ne kadar olacağına yönelik herhangi bir açıklama gelmedi.

A Haber'de yer alan habere göre; işçiler, işverenler ve hükümet arasında bir anlaşmaya varılamadı. İşçiler yüksek enflasyon nedeniyle büyük zam beklerken, hükümet bu yönde açıklamalar yaptı. Peki; Asgari ücret dördüncü toplantı ne zaman yapılacak?

ASGARİ ÜCRET 4. TOPLANTI NE ZAMAN?

Asgari ücrete ilişkin dördüncü toplantının ne zaman yapılacağına dair henüz bir açıklama gelmedi.

ASGARİ ÜCRET TEKLİFLERİ NE KADAR?

Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder toplantı sonrası yaptığı açıklamada, "Yaptığımız hesapta Hacettepe tarafından verilen parametrelere rakamları karşılaştırdık.

Bu rakamlara göre, 2 bin 979 lira ile 3 bin 567 lira arasında eski formüle göre değişiyor. TİSK bu rakamı 3 bin 100 lira olarak daha uygun buluyor. 3...