Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi adres

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi adres

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Zınar Aslan ve Mehmet Aslan ortaklığında kuruldu.

Halk GYO'nun kurumsal yönetim derecelendirme sözleşmesi 16 Nisan'da sona erecek!

Halk GYO'nun Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme A.Ş. firması ile yapılan sözleşmeye  bağlı olarak alınmış kurumsal yönetim uyum derecelendirme notunun geçerliliği 16 Nisan 2021 tarihinde sona erecek. 

Trıolıfe Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Trıolıfe Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Karadağ, Ümit Kesepara ve Yasemin Şenocak ortaklığında kuruldu.

Tahincioğlu Yönetim Ve Hizmet Anonim Şirketi kuruldu!

Tahincioğlu Yönetim Ve Hizmet Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Çakmak ve İlyas Tahincioğlu ortaklığında kuruldu.

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Zınar Aslan ve Mehmet Aslan ortaklığında kuruldu.

Cmr Alışveriş Merkezi Danışmanlık Yönetim Ve Kiralama Limited Şirketi kuruldu!

Cmr Alışveriş Merkezi Danışmanlık Yönetim Ve Kiralama Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Özkan Şenyüz tarafından kuruldu.

Moon Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Moon Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Aygün tarafından kuruldu.

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!  

Yelkenci Yönetim Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Burak Yelkenci tarafından kuruldu.

GMW Mimarlık’tan global projeler için tasarım yönetimi ve koordinasyon hizmeti!

GMW Mimarlık mimari proje üretimi dışında, pek çok uluslararası proje grubuna yönetim ve koordinasyon konularında danışmanlık hizmeti vererek Türkiye’de benzeri olmayan bir başarıya imza atıyor…

İstanbul Ata Yönetim ve Medya Danışmanlığı Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Ata Yönetim ve Medya Danışmanlığı Anonim Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hüsniye Şahin tarafından kuruldu.

Referans Profesyonel Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Referans Profesyonel Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Bedir tarafından kuruldu.

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By Mega Tesis Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 500 bin TL TL sermaye bedeli ile Bülent Yüksel tarafından kuruldu.

Merçil Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Merçil Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 25 bin TL sermaye bedeli ile Emre Berçil tarafından kuruldu.

Evoscouts İletişim Projeleri Yönetim ve Planlama Limited Şirketi kuruldu!

Evoscouts İletişim Projeleri Yönetim ve Planlama Limited Şirketi Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mazhar Özgür tarafından kuruldu.

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi adres Haberi

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi adres

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Zınar Aslan ve Mehmet Aslan ortaklığında kuruldu.

Asman Yönetim Ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi konusu:
Madde 3 Amaç Ve Konu A- Otomotiv Ve Oto Kiralama Motorlu kara taşıtları otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, tir, otobüs, tanker ve her türlü motorlu kara nakil vasıtalarının ve bunlara ait her türlü yedek parça, aksesuarlar ile iç ve dış lastikleri, oto yağları, boyaları ile diğer elemanların alım -satımı, pazarlaması, ihracı, ithali ve dahili ticaretini yapmak. Her türlü Şoförlü ve şoförsüz oto kiralama (Rent A Car) yat kiralama (Rent a yacth) ve uçak kiralama işletmeciliği hizmetleri vermek. Otomotiv sanayi ile ilgili her türlü malzeme ve araçların yedek parça ve aksesuarların donanım...