07 / 12 / 2022

Asne İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Asne İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Asne İnşaat Turizm oto Kiralama Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi , 8 Şubat 2013 tarihinde, 50 bin TL sermaye ile, Adnan Öztürk tarafından kuruldu...

Avartın Group Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Avartın Group İstanbul Şubesi açıldı!

Avartın Group Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Avartın Group İstanbul Şubesi 100 bin TL sermaye bedeli ile Soheıl Lashkarı tarafından açıldı.

İşçiler Yıltaş İnşaat Turizm AŞ’nin iflasını istedi!

Uzun seneler boyunca İstanbul Ticaret Odası’nın başkanlığını gerçekleştiren Mehmet Yıldırım’a ait Yıltaş İnşaat Turizm AŞ’nin iflası talep edildi.

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi açıldı!

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi bugün 150 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Hakan Özelmacıklı tarafından açıldı.

N Home İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

N Home İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Selçuk Memiş tarafından kuruldu.

Metehan Dönüşüm Gıda Tekstil İnşaat Turizm Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Metehan Dönüşüm Gıda Tekstil İnşaat Turizm Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Muhammed Kahır, Mohamad Mohamad Khaır, Moustafa Mohmad Khaıt ve Saleh Mohamad Kheır ortaklığında kuruldu.

Faktör Geri Dönüşüm Madencilik İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Faktör Geri Dönüşüm Madencilik İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Sanayi Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Demirci tarafından kuruldu.

Yalçın Tuna İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yalçın Tuna İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Yalçın Tuna tarafından kuruldu.

Özkınıklar İnşaat Turizm ve Otomotiv Sanayş ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özkınıklar İnşaat Turizm ve Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Kınık ve Nusrettin Kınık tarafından kuruldu. 

Egedarın Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Egedarın Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Kayacı tarafından kuruldu. 

Gülay Yalçın İnşaat Turizm Tekstil Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gülay Yalçın İnşaat Turizm Tekstil Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Faruk Yalçın tarafından kuruldu.

Işgın Yapı İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Işgın Yapı İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Mustafa Harmanşa, Ali Naci Tanrıverdi, Yahya Işık ve Mejmet Çakır ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Barlas Geri Dönüşüm Gıda İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barlas Geri Dönüşüm Gıda İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kaan Aytuğ ve Emre Çiltaş ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 23 Mart'ta Bahçelievler, Cumhuriyet Mahallesi'nde kuruldu.

7 Yıldız Yaşar Yalçın İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

7 Yıldız Yaşar Yalçın İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yaşar Yalçın tarafından 20 bin TL sermaye ile 29 Ocak'ta Kağıthane, Nurtepe Mahallesi, Ayyüzlü Sokak'ta kuruldu.

Asne İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Haberi

Asne İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

50 bin TL sermaye ile kurulan şirketin faaliyet alanları arasında, Otel motel kamping pansiyon tatil köyü dinlenme evleri termal istasyonu satın alabilir satabilir işletebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler işler bulunuyor.


Şirketin merkezi, Fatih İskenderpaşa Mahallesi Horhor Caddesi Yağcıoğlu Apartmanı NO.20/2 adresinde faaliyete geçirildi. 8 Şubat 2013 tarihinde faaliyete geçen firma, Adnan Öztürk tarafından...