Asrın Konutları kampanya

Asrın Konutları kampanya

Asrın Konutları'nda 15 Haziran tarihine kadar geçerli olacak bir kampanya başladı. Belirli sayıda daireler için düzenlenen kampanya kapsamında son 37 dairenin metrekare fiyatları 2 bin 100TL'den satışa sunuluyor.

Asrın Konutları'nda son 37 daire! Metrekaresi 2 bin 100 TL!

Kuran İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Asrın Konutları, şehir hayatının tam ortasında huzur ve konforu bir arada sunan Asrın Konutları sizleri 365 gün otel konforunda eşsiz bir yaşama davet ediyor...

Asrın Konutları'nda yeni yılın ilk kampanyası!

Kuran İnşaat, Asrın Konutları’ yla ev almayı düşünenlere çağrıda bulunuyor. Asrın Konutları, yatırımları kazanca dönüştürürken özel ödeme koşullarıyla kişiye özel planlamalar ile dikkat çekiyor. Asrın Konutları'nda yeni yılın ilk kampanyası...

Asrın Konutları'nda metrekare fiyatlarında indirim yapıldı!

Metrekare fiyatında indirim yapıyor Kuran inşaat tarafından Beylikdüzü' nde inşa edilen Asrın Konutları, 16 daire için bir kampanya düzenledi. Asrın Konutları'nda metrekare fiyatlarında indirim yapıldı...

Asrın Konutları 'nda teslimler hemen yapılıyor!

Asrın Konutları'nda metrekare fiyatı 2 bin liradan başlıyor. Projede 75 metrekareden 215 metrekareye 4 farklı büyüklükte ve tipte toplam 258 daire ve 3 dükkan bulunuyor.

Asrın Konutları'nda fiyatlar düştü!

Kuran İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Asrın Konutları projesinde kalan son 16 daire için bir kampanya düzenlendi. Metrekare fiyatı 2 bin TL'den satışa sunulan dairelerin metrekare fiyatı bin 750 TL olarak belirlendi...

Asrın Konutları 'nda 2014'e kadar yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor!

Kuran Inşaat'ın yapmış olduğu kampanya çerçevesinde 2014'e kadar % 10 indirim fırsatı sunuluyor. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü projede, taziye evi, çatı cafe- restauraııt, çatıda 300 m'lik yürüyüş ve koşu parkuru gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Gebze Emlak Konutları 3. Etap yeni kampanya detayları!

Gebze Emlak Konutları 3. Etap yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. İşte Gebze Emlak Konutları 3. Etap yeni kampanya detayları ve proje bilgileri...

Kuran Yapı'ya 1 yıl kesin mühlet verildi!

Asrın Konakları Marina ve Asrın Konutları projelerine imza atan Kuran Yapı konkordato davası görüldü. Mahkeme şirketin geçici mühlet süresini uzattı...

Kuran Yapı konkordato talebinde bulundu!

Asrın Konakları Marina ve Asrın Konutları projelerine imza atan Kuran Yapı konkordato talebinde bulundu. Şirkete 17 Ağustos 2018 tarihinden itibaren 3 ay süre ile geçici mühlet verildi...

Körfezkent Emlak Konutları'nda bayrama özel kampanya!

Körfezkent Emlak Konutları’nda Çevre ve Şehirçilik Bakanlığına ait konutlarda bayrama özel kampanya düzenlendi. 50 adet 2+1 daire 1.000 TL ön talep bedeli ile satılıyor. 

Avrupa Konutları Yamanevler'de 84 ay sıfır faizle konut fırsatı!

Artaş İnşaat, Anadolu Yakası'nın hızla değer kazanan bölgelerinden Ümraniye'de konumlandırdığı Avrupa Konutları Yamanevler projesinde yeni bir kampanya başladı. 

Atakent Avrupa Konutları 4'te yüzde 10 peşinatla!

Atakent Avrupa Konutları 4'te yüzde 10 peşinatla ödemeler yapılıyor. 15 Mart'a kadar devam edecek kampanya kapsamında projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. 

Avrupa Konutları Atakent 4 fiyat 2018!

Teslimlerin 1 ay sonra gerçekleştirilmesi hedeflenen Avrupa Konutları Atakent 4'te dört dörtlük kampanya kapsamında yüzde 10 peşin ödeme yapıldığında 60 ay 0 faiz imkanı sağlanıyor..

Avrupa Konutları Atakent 4'te dört dörtlük kampanya!

Avrupa Konutları Atakent 4'te dört dörtlük kampanya fırsatı 15 Mart'a kadar devam edecek. Yüzde 10 peşinde 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. 

Gebze Emlak Konutları 3 kampanya 2018!

Gebze Emlak Konutları 3 kampanya kapsamında yüzde 20'ye varan indirim yapılıyor. Projedeki 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 380 bin TL'den başlıyor. 

Başkent Emlak Konutları kampanya 2018!

Daire fiyatlarının 669 bin TL'den başladığı Başkent Emlak Konutları'nda kampanya kapsamında çok cazip indirim yapılıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks daire yer alıyor. 

Gebze Emlak Konutları 3 ödeme kampanyası!

Gebze Emlak Konutları 3 ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Kampanya kapsamında 221 daireye yer verilen projede inşaat çalışmaları yüzde 14,03 oranında tamamlandı.

Niğde Emlak Konutları ödeme kampanyası 2018!

2019 yılı Ekim ayında teslim edilmesi hedeflenen Niğde Merkez Emlak Konutları'nda peşin ödemelerde yüzde 30 indirim yapılıyor. Kampanya 80 daireyi kapsıyor..

Başkent Emlak Konutları kampanyalı ödeme planı 2018!

Ankara Çankaya Mühye'de yükselen Başkent Emlak Konutları'nda 292 adet daireyi kapsayan yeni bir kampanya başladı..

Asrın Konutları kampanya

Asrın Konutları kampanya Asrın Konutları kampanya


Kuran İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde inşa  edilen Asrın Konutları'nda 15 Haziran tarihine kadar geçerli olacak bir kampanya başladı.  Belirli sayıda daireler için düzenlenen kampanya kapsamında son 37 dairenin metrekare fiyatları 2 bin 100 TL'den satışa sunuluyor. Toplamda 258 daire ve 3 dükkandan oluşan projede 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Asrın Konutları sosyal tesislerinde ise; kapalı yüzme havuzları, saunalar, spor salonları, spa salonları, oyun salonları, 120 öğrenci kapasiteli 0-5 yaş kreş, market, çatı cafe- restaurant, çatıda 300 mlik yürüyüş ve koşu parkuru, çatı açık hava fitness, basket ve voleybol sahaları bulunuyor. Tel: 0212 852 30 30

Web: