Atabilge Aka Konutları kura çekilişi

Atabilge Aka Konutları kura çekilişi

Atabilge-Fidanlar İnşaat ortaklığında inşa edilen ATABİLGE AKA Konutları,27 Aralık’ta Congresium’da düzenlenen ve yaklaşık 2000 kişinin katılımıyla gerçekleşen Kura Töreni ile sahiplerini buldu.

Ankara Atabilge İncek Konutları satış ofisi!

Toplam 696 adet konuttan meydana gelen Ankara Atabilge İncek Konutları 300 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. İşte Ankara Atabilge İncek Konutları satış ofisi bilgileri...

Atabilge İncek Konutları satılık!

300 milyon TL yatırım bedeline sahip Atabilge İncek projesi 696 adet daireden meydana geliyor. Atabilge İncek Konutları satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Atabilge İncek Konutları geliyor!

Atabilge İncek Konutları, Atabilge İncek Yapı Kooperatifi tarafından Ankara Gölbaşı'nda hayata geçirilecek. Proje 5 blok halinde yükselecek..

Atabilge Aka Ankara daire fiyatları!

Atabilge Aka Ankara daire fiyatları 4+1'lerde 475 bin liradan başlayarak değişiyor. Atabilge Aka Konutları projesinde daire teslimlerinin bu yıl ağustos sonunda yapılması planlanıyor...

Atabilge Aka Konutları’nda kuralar çekildi!

Atabilge-Fidanlar İnşaat ortaklığında inşa edilen ATABİLGE AKA Konutları,27 Aralık’ta Congresium’da düzenlenen ve yaklaşık 2000 kişinin katılımıyla gerçekleşen Kura Töreni ile sahiplerini buldu.

Atabilge Aka konutlarında bu haftasonu kuralar çekilecek!

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığı tarafından Ankara'nın cazibe merkezi İncek'te yapımı süren yeni proje ATABİLGE AKA Konutları'nda, bu hafta sonu kura heyecanı yaşanacak.

Atabilge Aka Konutları kura çekilişi 27 Aralık'ta!

Atabilge-Fidanlar İnşaat ortaklığında inşa edilen ATABİLGE AKA Konutlarında, 27 Aralık'ta noter huzurunda çekilecek kura ile daireler sahiplerini bulacak. Kura töreni yaklaşık 2.000 kişinin katılımıyla bu pazar Congresium’da yapılacak.

Atabilge Aka Konakları modern hayatın çıtasını yükseltiyor!

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığında Ankara’nın İncek bölgesinde inşa edilen Ata Bilge Aka Konutları, konumu, inşaat kalitesi, sosyal imkânları, güvenlik ve teknolojik altyapısı ile konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Atabilge Aka Konakları teslim tarihi!

7 blok şeklinde yükselen Atabilge Aka Konakları projesi toplam 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede toplam 880 adet daire bulunuyor. İşte Atabilge Aka Konakları teslim tarihi...

Atabilge Aka Konakları iletişim bilgileri!

Ata Bilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Atabilge Aka Konakları projesinde toplam 880 adet daire bulunuyor. İşte Atabilge Aka Konakları iletişim bilgileri...

Atabilge Aka Konakları fiyat listesi!

Toplam 880 adet daireden oluşan Atabilge Aka Konakları 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. İşte Atabilge Aka Konakları fiyat listesi...

Ankara Atabilge Aka Konakları' nda fiyatlar 395 bin TL' den başlıyor!

Ata Bilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat imzasıyla yükselen Ankara Atabilge Aka Konakları projesinde toplam 880 adet daireden oluşuyor. Proje 7 blok şeklinde yükseliyor. Ankara Atabilge Aka Konakları' nda fiyatlar 395 bin TL' den başlıyor.

Avrupa Konutları Tem'de yüzde 50 peşin kampanyası!

2009 Aralık'ta teslim edilecek Avrupa Konutları TEM'de dövizle ev almak isteyenler için dolar 1.700, euro ise 2.200 YTL'ye sabitlendi.

Atabilge Aka Konutları kura çekilişi

Atabilge Aka Konutları kura çekilişi Atabilge Aka Konutları kura çekilişi

ATABİLGE AKA Konutları’nda kuralar çekildi, yeni yılla birlikte yeni ev heyecanı yaşanıyor…

Atabilge-Fidanlar İnşaat ortaklığında inşa edilen ATABİLGE AKA Konutları, 27 Aralık’ta Congresium’da düzenlenen ve yaklaşık 2000 kişinin katılımıyla gerçekleşen Kura Töreni ile sahiplerini buldu.

Ankara’nın cazibe merkezi İncek’te yapımı hızla devam eden ATABİLGE AKA Konutları’nda geçtiğimiz hafta kura heyecanı yaşandı. Noter huzurunda gerçekleşen törende bugüne dek satılan dairelerin sahipleri belli oldu.


Fidanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Çolak, gerçekleştirdikleri tüm projelerde konutları kura ile sattıklarını, hem kooperatif üyelerine ait olanların, hem de yüklenici firma olarak kendilerinin sattığı dairelerin sahiplerinin aynı kurada belirlendiğini bildirdi. 


Adem Çolak 2000 kişinin katıldığı ve herkesin büyük heyecan yaşadığı Kura Töreni’ni şöyle değerlendirdi:


‘’Noter huzurunda gerçekleşen yaklaşık 2000 kişinin katılım gösterdiği Kura Töreni 7 saat sürdü. Konut satın alan...